Help - Search - Members - Calendar
Full Version: pe calea mosilor au raSRiT JEEoCEII
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
R a z v a n
io-te-te la ele, duble, gemene, negre si rele...

R a z v a n
TLS-09
Na ce faci? Ai pierdut poza? Chiar am observat ca ai o pasiune cu pozele astea.(nu o zic intr-un sens rau, e doar o constatare). biggrin.gif
Asteptam.........
G e o r g e
te plictisesti groaznic la servici biggrin.gif

zi si mie cand pot sa ma dau cu o mps biggrin.gif
eddie
Saracii,daca nu aveau si ei unde sa parcheze ?Daca acolo le trebuia,acolo au oprit.Mai sper la o revenire la normal inca.... :angel:
TLS-09
Eu nu vad poza? Ce se intimpla?
Mariustom
Ce poză nu vezi, nene Cristi, că-s două!
Nici una nu vezi? Poate trebuie să-ți instalezi vreun program de vizualizare.
Că de ochelari, ești prea tânăr biggrin.gif pt. ei.
TLS-09
Da ma nu vad nici una din ele. Trebuie sa ma uit pe la mine pe la setari.
G e o r g e
nu stiu de ce dar alea imi miros a SRT8 uri =P~

ia zi razvan ... am dreptate ? biggrin.gif

daca nu trec eu pe la CA sa vad o masina d'asta biggrin.gif
Mariustom
George, fii mai explicit și pentru muritorii de rând.
air_wolf
alea sint SRT-uri. dar nu-s nici cal nici magar. trebuie inaltate, scoase jantele alea nasoale si cauciuoacele slick si facute cu simt de raspundere.
f1anatic
Jeep Grand Cherokee SRT-8. Sint iutzi...dar statzi linistitzi ca nu merg pe munte...
air_wolf
ba merg, daca intra pe mina cui trebuie biggrin.gif pai cu motorul ala, pui DANA 60 fata/spate, 40-uri (evident ca trebuie sa tai pasajele de la roti), niste coilover-e cu travel de neam prost, 2 trolii fata/spate (evident ca scoti porcariile se spoilere), detroit locker si mai bagi si un compresor sau doua... ce masinuta de teren ar iesi din asta... :naughty:
mike.omega
Corect! Alea nu merg in off road nici daca le impingi! Nu au pneuri si garda la sol pe masura smile.gif
G e o r g e
ba merg daca le pui ce a zis air_wolf !

pe de alta parte : SRT8 , motor hemi 6.1 - 420cp smile.gif / 6000 rpm , 420lb/4800rpm,


acc : sub 5 secunde ,
vit max : 243km/h

consum in oras undeva pe la 23% DECLARAT ... ouch desi la o asa masina chiar nu cmai onteaza
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.