Help - Search - Members - Calendar
Full Version: LOREMO - 1,5l/ 100km ~ 11000 EUR /poze
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
R a z v a n


Unfortunately, mass-production of the Loremo will not start until 2009.

[color=indigo][/color]www.loremo.com
HalbaSus
Suna bine... DAR... la 11k euro va avea un motor cu 2 cilindrii turbo diesel care va avea 20 de cp biggrin.gif si va face de la 0 la 100... 20 de secunde :puke:
James Kilowatt
Iar daca bagi si porcul sau butoiul cu vin in portbagaj, in 2 minute biggrin.gif
air_wolf
daca o sa arate fix asa eu imi iau una. ce naiba sa fac cu 0-100 in 3 sec in bucuresti? vreau sa ma dau plec in franta sau anglia un weekend, imi inchiriez masina si ma dau tot weekendul. de 2-3 ori pe an si tot ies mai ieftin decit sa-mi cumpar una si sa stau cu grija ca mi-o zgirie cu cheia.
Paul46623
Parca era acu ceva vreme un topic despre o masina simpla. Poftiti simpla, ca la 450 kg (470 pentru versiunea de 50 cp) singurul lucru de care sunt complet sigur ca-l are inauntru e aerul. Si Trabantul in cate ere geologice atingea suta (if at all) ? Chestia asta este pur si simplu un Trabant mult mai luxos. Iar viteza maxima, chiar si in cazul versiunii de 20 cp, este absolut rezonabila (160 km/h).
R a z v a n
am vorbit cu un prieten care are un prieten care stie pe cineva care si-a comandat 4...pe bune, nu e o farsa biggrin.gif
air_wolf
pai sa fie... nu se stie niciodata biggrin.gif
serios vorbind, chestia asta cu "in cit prinde suta" ... se pare ca in romania avem doar pui de schumacher care intre 2 semafoare intre 8-9 dimineata dau suta in ele. si daca ii vezi in trafic cu cita grija pleaca cu masina de la semafor, de trec doar 3 masini... :bash:
eu categoric vreau una din asta. am deja una care ma face iubit de toate statii de benzina, am una normala la cap, de mers zilnic cu ea, dar as da-o in orice moment pentru una din asta. beer.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.