Help - Search - Members - Calendar
Full Version: my matiz
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
fayar80594
nu cred ca fac reclama, dar am gasit un sit interesant despre matiz

http://www.mymatiz.com/

QUOTE
The Matiz has won international acclaim - 'Most Beautiful Automobile' - Milan Show & 'Best Small Car' - UK Motor Show.

Guinness Book of Records - the most fuel-efficient car at 32.01 km to a litre of petrol.

The Matiz has won 12 awards, including nine international awards, the most ever to be won by any single car model.
TLS-09
Nu as zice ca e vorba despre reclama in opinia mea este un site dragut si atit!
sorin90807
E comercial dar e frumusel.
Lasa ca daca invat de pe forumul asta care sunt reperele pt parcare cu spatele la matiz, fac un site si mai frumos cu pozele tuturor membrilor care au matiz. Am condus 9 ani Dacie, o parcam la milimetru pe orice drum, dar la matiz sa mor daca pricep unde incepe si unde se termina :angel:
Probabil se face din oglinzi, dar cand am facut eu scoala (pe dacie) nu ne-au invatat asta si parca nu-mi vine acum sa ma duc la alta scoala de soferi bicycle.gif
Site de pisici am blush.gif
cody-man
simpatic site-ul
cu parcarea cu spatele am avut si eu probleme ca-i prea scurta - eu nu am parcat niciodata dupa repere nici macar la scoala . masina se temina 10 cm dupa luneta. inainte aveam o nova
TLS-09
Eu nu am avut niciodata probleme la parcarea cu spatele indiferent de masina. Practic parchez mai aiurea, greu...etc cu fata.
Chestie de obisnuinta.
La nevasta-mea este exact invers, practic ma bate la parcarea cu fata. Si inca lejer. biggrin.gif
Kata4
TLS ... cum parchezi tu Octavia cu spatele .... doar din intuitie. ma refer la spatii foarte stramte, asa cum cu greu mai nimeresti un locusor in mizeria de Bucuresti. Ca eu nu mi-am pus optional senzori de parcare, dar dupa 2 saptamani a trebuit sa recurg la un parktronic aftermarket. Nu vezi nimic in spate la Octi 2. Am schimbat destul de multe masinutze din cam toate clasele si permis am de apreape 20 de ani si aproape de milionul de Km. Cu toate astea la Octavia 2 nu vezi nimic in spate ... sau aproape nimic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.