Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SKODA OCTAVIA BREAK 1,9 TDI 90CP 4x4 ARGINTIE
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
Viper
cum vi se pare ca pret?

pret: 9,550 euro an fabricatie: 2000 carburant: motorina
rulaj: 71,000 km capacitate: 1,896 cmc putere: 90 cp
locatie:bucuresti inmatriculata ro
dotari:
geamuri electrice; oglinzi electrice; oglinzi incalzite; servo-directie; 4 airbaguri; climatronic; computer bord; jante aliaj; proiectoare; inchidere centralizata; alarma;
abs, esp, tractiune 4x4
0722136236
CRISTI6
cred ca e bun pretul daca km sunt reali si daca ai avut acei bani ,daca te incalzeste cu ceva eu platesc in 5 ani 22500 pe o octavia fara tractiune avand dor casco inclus cu toate ca la banii dati puteai sa iei o masina noua zic eu .personal nu am avut bani decat pt avans .bafta
CRISTI6
cred ca e bun pretul daca km sunt reali si daca ai avut acei bani ,daca te incalzeste cu ceva eu platesc in 5 ani 22500 pe o octavia fara tractiune avand dor casco inclus cu toate ca la banii dati puteai sa iei o masina noua zic eu .personal nu am avut bani decat pt avans .bafta
cristianc
Daca poti afla ce piese a schimbat la ea o sa stii si daca pretul e bun sau va trebui sa il completezi in urmatorii 1o.ooo km cu inca vreo 2-3.ooo euro :cry: Reviziile mari le-a facut? ca din garantie sigur a iesit :!:
Succese!
DORU
Avand in vedere vechimea topicului si faptul ca initiatorul nu a mai revenit, topicul se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.