Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ignis Blaupunkt - caut instructiuni de folosire
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Ignis
gabriel48950
Salutare,

Din pacate nu am primit la ridicare masinii (suzuki IGNIS) catrea tehnica pentru radio-Cdul de pe masina. Am incercat sa obtin de la dealer ori scanate ori prin posta instructiunile de folosre si nu am ajuns inca ( de 2 luni) in posesia lor.

Rog pe cine poate sa-mi dea si mie cumva (prefarabil scanat si trimise pe @ sau o adresa de undeva de pe net) in romana sau in engleza, instructiunile de folosire de la radio-CD blaupunkt.

gabriel_v29@yahoo.com

Le multumesc anticipat celor care pot sa ma ajute.
suzuki_bs
Salut !

In manualul de utilizare pentru Suzuki Ignis gasesti incepand cu pagina 3-13 cateva instructiuni pentru setarea orei si afisarea consumului instantaneu "l/km" sau "mile/gal". Mai multe instructiuni de folosire iti pot oferi daca ne faci o vizita in Stefan cel Mare nr.15. Am manualul de utilizare al radio-CD -ului in limba egleza daca te ajuta.
gabriel48950
multumesc frumos..

am sa vin sigur... nu stiu sigur cand ca sunt cam ocupat, dar cat mai curand, dc nu sapt asta saptamana viitoare sigur, mai ales ca lucrez si destul de aprope de stafan cel mare. Te rog frumos spune-mi insa de cine intreb sau cum facem sa dau de tine.

in engleza e perfect dc sunt.
suzuki_bs
Salut!

Scuze de intarzierea raspunsului. Vino la receptie. Manualul de utilizare al radio CD-ului te asteapta. Cand vii, o rog pe colega de la receptie sa-ti faca o copie.
rapstyle
ti l-am tirmis eu pe mail in pdf!
wally
poti sa imi trimiti si mie manualul pe mail?
rapstyle
QUOTE (wally @ Sep 6 2008, 04:44 PM) *
poti sa imi trimiti si mie manualul pe mail?



da adauga-mi pe mess patrascu_stefan


am si cartea masinii pe cine intereseaza smile.gif
rosudaniel
QUOTE (rapstyle @ Sep 17 2008, 01:31 PM) *
QUOTE (wally @ Sep 6 2008, 04:44 PM) *
poti sa imi trimiti si mie manualul pe mail?



da adauga-mi pe mess patrascu_stefan


am si cartea masinii pe cine intereseaza smile.gif



Salut,

Am cumparat si eu un IGNIS acum o luna jumate second-hand, si tipul nu mai avea cartea tehnica a masinii (manualul). Ai putea, te rog sa imi trimiti si mie pe mail manualul daca il poti scana!

Mersi! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.