Help - Search - Members - Calendar
Full Version: carbotest unde pot face?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Ivan80500
am si eu o lada 1200s si imi face figuri carburatorul, nu reuesesc sa o reglez sa imi tina turatia la relanti, scade scade si motorul se opreste , iar in bucuresti cu toate stopurile astea lungi ce ma fac? ca mi se ineaca am impresia, gasesc bujiile ude si negre. compresia e oke ca am masurat-o totul este din carburatie. vreau sa fac un carbotest. stie cineva pe unde?
opris72246
este un service in militari,la iesirea spre autostrada,un pic mai sus de statia de metrou Pacii
Ivan80500
ai idee si cam cat costa?
opris72246
cateva sute,acum doi ani era ,din cate imi aduc aminte,vreo 200
Daniel82595
pai eu l-am facut la AMG Dacia la capatul pantelimonului imediat dupa cora si a costat 1 mil si are 3 luni garantie. Nu stiu ce sa spun daca e mult sau nu dar nu aveam chef sa mai umblu si iti zic ca sub 6-700.000 nu o sa gasesti nicaieri. Totusi dc vrei sa te duci in pantelimon de la lujerului sunt vreo 12-13 km asa ca incearca sa-l faci sa-ti dea niste bujii mai curate dc vrei sa ajungi pana acolo. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.