Help - Search - Members - Calendar
Full Version: stergatoare mondeo
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
danmatyas
vreau sa schimb stergatoarele.acum am valeo pe masina, si imi plac tare mult ca aspect.nu am vazut in marile magazine, stie cineva unde pot gasi si cam la ce pret? sau aveti alte recomandari? bosch merg sau sunt naspa?
CatalinKRK
La augsburg au sigla valeo pe pereti in supermarket deci presupun ca cumpara de la ei multe piese; nu stiu daca au si stergatoare de la ei.
Ghita A.
Ar trebui sa se gaseasca Valeo cam la orice magazin de piese auto. Cel putin eu am cam vazut pe unde am fost (ma refer la magazine de piese).
Sa fii atent la dimensiuni, cele doua stergatoare au dimensiuni diferite la Mondeo (cel putin la al meu - din 2001)
TLS-09
Magazinele de piese auto aduc pe comanda. Si mie mi-au adus in aceeasi zi in care am comandat( de fapt in 1/2 ora de la depozit). Sa se uite in catalog care se potrivesc.
Inca ceva, sint destul de bunicele si nici nu sint dintre cele mai scumpe .
Bafta!
danmatyas
eu in selgros si metro am vazut doar bosch, astia se pare ca nu au auzit de alte marci.dimensiunile sunt diferite 55 respectiv 50 cm iar pe spate 47.am acum lamele de alea de 6 lei dar nu is bune de nimic, sterg bine dar mi-au zgariat parbrizu si in plus fac un zgomot mare cand sterg.
Dana86161
dragi conducatori de ford mondeo, va rog sa-mi dati detalii desprea aceasta masina, ca vreau sa-mi cumpar si eu asa o jucarie; care sunt partile bune, f bune si cele mai putin bune, de ce ar trebui sa am grija...etc arigato.gif va multumesc
valeriu82246
QUOTE(Dana86161)
dragi conducatori de ford mondeo, va rog sa-mi dati detalii desprea aceasta masina, ca vreau sa-mi cumpar si eu asa o jucarie; care sunt partile bune, f bune si cele mai putin bune, de ce ar trebui sa am grija...etc arigato.gif va multumesc


Citeste cu rabdare topicurile anterioare,sunt prea multe de spus despre ea(bune si rele) blush.gif ...bafta
Vlad48156
Eu am luat de la Augsburg Bosch....cam 800k lei...scuze.....80 RON biggrin.gif .....si sunt multumit de ele..cel putin momentan..
danmatyas
in selgros bosch-ul este 55 ron ...dimensiuni pt mondeo.am auzit ca sunt slabe bosch.
George95005
pt dan florin
ti-ai luat stergatoare de parbriz? daca da.......de care? si..... de unde?
ionut83652
valeo bosch si champion is printre cele mai bune dar de departe valeo e cel mai tare 90 la suta din masini sunt echipate din fabrica cu stergatoare valeo!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.