Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Aparate electrice de barbierit!!!!!
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Multimedia & IT- Electronice
Alex-F1
As vrea sa-mi cumpar unu, dar sunt ghips, nu stiu absolut nimic despre ele... wallbash.gif ....asa ca as vrea sa va intreb pe voi: are careva asa ceva? Ce marci ar fi mai bune? La ce parametri trebuie sa casc mai bine ochii cand ma uit in lista cu specificatiile lor? Din ce am gasit pe net, vad ca preturile variaza aprox. de la 100 la 1000 RON....io as vrea sa ma incadrez in jurul sumei de 400-450 RON....mai mult nu as investi in asa ceva....as gasi ceva mai de Doamne-ajuta la banii astia? Astept de la voi ceva idei, pareri etc? Va multumesc anticipat! arigato.gif Vorbeamos... :wave:
lucicop
Philips Philishave cu spatiu pentru crema de ras (are o pompita si cand te barbieresti iti pui si crema sa alunece mai usor). E in jur de 500 ron. Se incarca destul de rar, dar trebuie incarcat 8 ore (deci e cu baterie -> portabilitate ridicata). Eu sunt foarte multumit cu el, iesi ca si dupa latest Gillette.
Mariustom
Salutare :wave:
offtopic.gif Că nu m-am putut abține:
Ce-i Alex, de când ești tătic, a început să-ți crească barba ? laugh.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif :coolspeak:
Sau altfel n-ai acces la kinder? :coolspeak: biggrin.gif laugh.gif :help: :harhar: biggrin.gif laugh.gif :coolspeak: :coolspeak: :harhar:
Vlad6
Eu unu folosesc un Philishave simplu si sunt multumit de el.
Mihai64798
Eu am un Panasonic ... waterproof ... nu imi mai amintesc exact detalii. Nu pot sa spun ca sunt multumit de el, intrucat nu e pe sistemul Philipshave "cu 3 lame circulare" ... Imi place ca e cu baterie (incarcare 8 ore), il incarc dupa ce l-am folosit ... de 7 ori la rand cate ... 3-4 minute. Il folosesc cand am o mare lene sau sunt in pana de timp, dar pentru mine nu inlocuieste inca aparatul clasic. Imi mai place ca e rezistent la apa ... il bag sub dush ... fara probleme.
E folositor in calatorii. Cam atat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.