Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masini furate
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
nicu1
am inteles ca acum nu se mai pot aduce masini furate ( ceea ce nu cred - poate ca spaga e mai mare ) si oricum sunt alte tari mai slab dezvoltate in care rar-ul nu a ajuns inca si e piata libera. daca n-ar fi asa de ce inca se fura masini? doar pt piese de schimb? nu exista totusi o modaliate de a-i prinde si pe cei care vand piese? poate asa nu ar mai fi furturi. stiu pe cineva caruia i s-a furat o masina super si, noroc ca avea asigurare ca alfel nu mai vedea el masina noua in curand. nimeni nu stie nimic, hotii cum au scapat chiar asa?
V l a d
e imposibil sa ii prinzi pe cei care vand piese in romania pentru ca nimeni nu face nimic in acest sens. cat despre faptul ca nu se mai poat aduce masini furate imi pare foarte bine. muncesti cine stie cati ani sa iti iei o masina si nu stii ca e furata si te trezesti cu automobilul confiscat dupa 5 luni de la achizitionare. ar trebui pedepse mai aspre pentru hoti!
alex20
eu am vrut sapt trecuta sa-mi iau un citroen c3 supeeeeer ieftin dar era cu nr de ungaria si individu mi se parea cam dubios.normal ca mam gandit sa ma duc la rar sami verifice daca nui furat.astia m-or trimis la politie.am fsot acolo m-au tirmis inapoi la rar.aici din nou ziceau ca-s tampiti aia de la politite.am mers din nou la politie aceeasi poveste.m-am enervat si miam luat un cielo nou
oricum nu prea ai cum rezolva problema asta la noi.sa zicem ca cumperi una furat s-ar putea sa circuli pana la adanci batraneti cu ea la noi in tara,problema apare insa cand doresti sa pleci din tara,si anume la vaam.....
Viper
daca nu aveti grade, la ce va bagati?
cristianc
QUOTE(Viper)
daca nu aveti grade, la ce va bagati?


Felicitari! Ai fost prea subtil.
madalina
Eu de fiecare data cand am inmatriculat o masina am avut nevoie numai de acte! nimeni, dar absolut nimeni nu a verificat daca seriile erau corecte... Eu am inmatriculat numai masini in regula, dar un escroc poate oricand profitade astfel de neatentii!
GUVI
QUOTE(Viper)
daca nu aveti grade, la ce va bagati?


VIPER, KOREKT :!:

Vede-te-as la PNA si mai apoi la stirile PRO-TV :!:

:salute:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.