Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Targ auto in Brasov
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
OaneA4
In acest weekend merg in poiana brasov si ma gandeam sa dau o talpa si prin targul auto din Brasov. Spuneti-mi cand este zi de targ va rog!
Dan27
da-i pace nu pierde vremea pe acolo..in fine e la tarlungeni,da nu mai stiu exact cum ajungi acolo,targu e sambata
marius68582
Nu stiu ce sa zic,chiar am fost in targul din Cj si mi s-a parut mai slab.Deh..
Ca sa ajungin in Tarlungeni,sambata dimineata,trebuie sa iei iesirea spre Bucuresti,imediat la iesirea din Bv sa faci dreapta pentru Sacele pe sub pasarela.Mergi tot inainte prin tot sacelele,cand ajungi in centru mai intrebi,va trebui sa faci pe undeva stanga si sa mergi ceva pe un drum de tara.
OaneA4
Din cate bag de seama chiar ca nu se merita sa pierd vremea pe acolo. Oricum va multumesc.
Cristian-330
Din Buchale.....Brasov......penetrezi orashu`......la Intersectia str. Calea Bucuresti cu ZIZIN ..... o iei pe ZIZIN....si o tzii pana iesi din Brasov....treci peste un pod.......dai blanitza......si la un moment dat simti o strangere puternica a bucilor din cauza unor cratere.......o tzii tot asa pana ajungi in Tarlungeni. Targul are loc Duminica.......foarte multa marfa autohtona.....iar cea straina mai toata e bushita sau shurubarita.
Cristian73578
S-a mai schimbat ceva intre timp prin tarurile din Romania?Nu ma refer numai la cel din Brasov,ci si la altele mai mari,dar mai ales la cele din Bucuresti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.