Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OPEL CORSA 1.3
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Razvan83843
As vrea sa-mi cumpar si eu o masina nouan si am fost impresionat de opel corsa 1.3 .adika la ce pret are are un consum foarte mic si are si ceva dotari si cred k o sa prin si o promotie.Ce parere aveti despre ea se merita sau sa ma indrept spre alte masini (io merg mai mult prin oras deci imi trebuie un consum cat mai mic in oras)
sorin37756
Eu unul as ocoli Opel (ca si Matiz) din cauza ca am vazut ca au vremelnice probleme cu rugina deasupra rotilor din spate, deci tabla proasta. Pacat de design care este reusit: caroserie mai joasa, stabilitate mai buna.
A K U
QUOTE(sorin37756)
Eu unul as ocoli Opel (ca si Matiz) din cauza ca am vazut ca au vremelnice probleme cu rugina deasupra rotilor din spate, deci tabla proasta. Pacat de design care este reusit: caroserie mai joasa, stabilitate mai buna.


Rugina? blink.gif Omul vrea o masina noua, nu un Opel din '90. Nu am vazut vreun Opel, chiar si de zece ani, care sa aiba rugina biggrin.gif
florin82141
asa este omu voia masina noua. poate dar nu s-or fabrica cu rugian pe ele nu biggrin.gif biggrin.gif ca masina este super.consum foarte bun sprintena si lipicioasa la femei biggrin.gif biggrin.gif
florin82141
sa ne anunti si pe noi ce decizie iei?[/b]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.