Help - Search - Members - Calendar
Full Version: S-a dat drumu la injuraturi?
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Eduard RO
Se pare ca de fiecare data cand este implicat vreun moderator acesta impreuna cu cei care au aceiasi opinie cu el au voi sa faca si sa spuna orice. :bash: Chiar sa injure si sa atace si alti membri.Daca e asa spune-ne si la astia mai "prosti" care nu suntem moderatori. :bash:
madalina
Te rog sa dai link spre locul unde a injurat un moderator!

In combat zone, e liber oricine sa se manifeste in limitele bunului simt personal, notine ce difera mult de la o persoana la alta.
guerilla
eduard, daca te referi la afirmatia mea, *** inlocuia marca masinii tale biggrin.gif
care face parte din grupul VAG. grup de la care eu nu mi-as cumpara masina si e dreptul meu sa aleg asta (reprezentanta din romania si politica de preturi sint doar cateva din motive). nu vreau sa intru in polemica mai departe, ti-am respectat doar dorinta de a nu iti face publica masina si de asta am pus stelutele.
daca te referi la limbajul Legionarului, omul a primit avertisment.
la altceva nu ma duce capul, dar daca mai ai comentarii, fii binevenit sa mi le arati si voi actiona spre rezolvarea lor.
Otto73
As dori ca un moderator sau admin sa se uite pe aici si sa traga concluzii http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=8995&start=20
HalbaSus
Eu zic sa-i dam un premiu la baiatu' asta... si ce nume simpatic are... marcu... parca era o gluma de gradinita pe faza asta... biggrin.gif

Latter edit: doamne ce mi-ar placea sa vad un combat intre marcu si impulse... blush.gif recunosc ca imi plac baietii astia scandalagii biggrin.gif
f1anatic
QUOTE(HalbaSus)
Latter edit: doamne ce mi-ar placea sa vad un combat intre marcu si impulse... blush.gif recunosc ca imi plac baietii astia scandalagii biggrin.gif


Nu ar fi nici un combat intre astia ca sint amindoi acelasi specimen. S-ar intelege bine. Birds of a feather hang together.
Skywalker
Am citit si eu posturile lui Marcu, Fane si Patron :spam1: incredibil ce m-am distrat de replica lui TLS, super baiat...
TLS pe treaba asta dai o bere in 26 sau 27...
TLS-09
offtopic.gif
Ma da stii ca esti culmea, adica tot eu sa dau berea.
biggrin.gif
TLS-09
Sau Sky poate "d"-ul acela era din greseala tastat(sper).Nu stiu de ce nu-mi afiseaza butonul de modificare, ca de aia am postat din nou.
Skywalker
Pai asta e tre sa dai si gata, auzi ma agarici, da ala chiar nu stia cu cine vorbeste biggrin.gif
C Z R
La intrebarea ta Eduard as raspunde: ca nu pentru orice si da pentru cine trebuie, iar pedeapsa este luata de cine trebuie si nu de cine a facut ceva sau a incalcat ceva, la mine s-a incalcat art.5 al acestui regulament si nu s-a intamplat nimic asa ca nu ma mai mira nimic.
Sunt profund dezamagit si idignat ca pana si pe un forum virtual de idei se poate ajunge la limbaj de mahala si nesimtire de tot felul si asta culmea fara a fi pedepsita intr-un fel.
HalbaSus
@Alex Aka: In anglia medievala existau 300 de infractiuni pentru care pedeapsa era spanzuratoarea, practic orice infractiune era pedepsita cu moartea, cu toate astea nu s-a redus numarul infractiunilor. Pedepsele nu isi ating de cele mai multe ori rolul educativ, asa ca de cele mai multe ori preferam sa mediem disputele, si sa nu impartim sanctiuni in stanga si in dreapta.

P.S: Spre diferenta de tine mie chiar nu imi place designul de la avensis si corolla, sunt monumente de plictiseala, nu sunt urate dar nici extrem de frumoase, nu sunt lente dar nici rapide, nu se strica niciodata... ce mai... mi se pare extrem de plictisitoare, dar totusi nu imi provoaca greata. Mai ales ca au mai facut si masini interesante: supra, celica, LC, aygo, etc.
C Z R
QUOTE(HalbaSus)
@Alex Aka: In anglia medievala existau 300 de infractiuni pentru care pedeapsa era spanzuratoarea, practic orice infractiune era pedepsita cu moartea, cu toate astea nu s-a redus numarul infractiunilor. Pedepsele nu isi ating de cele mai multe ori rolul educativ, asa ca de cele mai multe ori preferam sa mediem disputele, si sa nu impartim sanctiuni in stanga si in dreapta.

P.S: Spre diferenta de tine mie chiar nu imi place designul de la avensis si corolla, sunt monumente de plictiseala, nu sunt urate dar nici extrem de frumoase, nu sunt lente dar nici rapide, nu se strica niciodata... ce mai... mi se pare extrem de plictisitoare, dar totusi nu imi provoaca greata. Mai ales ca au mai facut si masini interesante: supra, celica, LC, aygo, etc.


Sa inteleg ca s-a revenit la limbajul de lemn? cand spui multe, dar in esenta nu spui nimic?
Principiul dupa care merge forumul este unde-i lege e tocmeala?
Chiar trebuia sa-mi raspunzi tu care nu-ti place o masina ca este "cheap"?
Chiar crezi ca ma intereseaza parerea ta?
Sincer dupa cate raspunsuri am citit din partea ta mai ales ultimul acela cu art. coborat cu nu stiu ce art. ce pot crede despre tine??? sigur nu te intereseaza nici pe tine, asa ca hai s-o lasam balta si sa ramanem acolo unde suntem fiecare...cu ideologia lui despre viata, cu cunostintele si ideile lui, cu viata, fericirea si sanatatea lui.
mike.omega
Mesajul tau trebuia trimis pe pm lui Halba, eventual si unui admin smile.gif
Oricum, pana acolo poate ar trebui sa te uiti in propria ograda si sa realizezi cat de acid ai fost saptamana asta in posturile tale. Foarte convins de ceea ce zici(asta e bine) dar si hoarte hotarat, din pacate nu tu si nici eu sau altcineva nu detine adevarul absolut biggrin.gif
Legionaru'
Ma vad nevoit sa intervin pentru ca din cauza mea a luat nastere aceasta situatie neplacuta.
Mi s-a reprosat ca nu sunt matur in gandire, ca ma pripesc si arunc cu invective gratuite si fara de adevar.
Daca se gaseste un mesaj de-al meu in care am atacat pe cineva ca asa mi-a venit mie , ma retrag de pe acest forum. Va marturisesc ca activez si pe alte forum-uri auto si nu mi-s-a intamplat sa am vreun incident cu cineva(mike.omega stie si poate confirma).Daca se gasesc acele mesaje o sa fie o decizie care o s-o suport cu greu dar care sper sa aduca liniste pe acest forum.
C Z R
Eu unul m-am resemnat cu gandul ca nu exista dreptate niciunde asa ca nu ma mai astept la nimic din partea nimanui.
Cat despre tine Legionaru' eu unul, serios, chiar te-am iertat si te inteleg, caci fiecare dintre noi a gresit: eu cu aciditatea si rautatea mea, si tu cu glumele tale, eu neintelegandu-le asta a iesit; pe de alta parte eu nu am vazut la tine nici un mesaj de prost gust sau sub nivelul acestui forum asa ca propun sa ramai pe acest forum unde faci parte cu cinste si cu onoare.
Toti suntem oameni si suntem supusi greselii asa ca eu oficial imi retrag toate cuvintele acide, urate, murdare, intepatoare, etc. despre Toyota, Legionaru' si despre orice sau oricine altcineva si-mi cer scuze pentru toate incidentele.

P.S. Nu cautati sa spuneti ca acest mesaj este ironic sau caterincos, NU ESTE, este unul cu buna-credinta.
T u d o r
R.e.s.p.e.c.t. arigato.gif

Era pacat mai baieti sa va luati de la atata lucru. Dar uneori mai tasneste si "nervu'" din fiecare, dupa cum a avut si el ziua. :cheers:
Legionaru'
Peace! :cheers:
yeotamara97
Flew în toți prietenii Bitch Pack din oraș https://doulanashvilletn.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.