Help - Search - Members - Calendar
Full Version: stie careva cum se pot pune 4 prezoane pe oltcit cu planetar
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Alex4
stie careva cum se pot pune 4 prezoane pe oltcit cu planetare frantzusesthi????va rog sa imi zica shi mie careva!!! Am vazut la unu care avea oltcit frantzuz cu 4 prezoane shi nu sthia ca asa la cumparat de la un gagiu.. Multzumesc anticipat
iulian3
La ce iti folosesc 4 prezoane!!!!!?
Alex4
Iuliane la intrebarea ta nu pot decat sa rad ))))))))))))))))!!! Cum la ce sami foloseasca 4 prezoane?!!!!!!!!!!!! Ha! In primul rand tzinuta de drum la o mashina este f f importanta. Io vreau la a mea sai pun jentzi de magneziu shi ar arata altfel garantez. Dar nu sthiu cum ca am tot auzit cum se pun da....tre sa sthiu sigur
Alex4
Iuliane la intrebarea ta nu pot decat sa rad ))))))))))))))))!!! Cum la ce sami foloseasca 4 prezoane?!!!!!!!!!!!! Ha! In primul rand tzinuta de drum la o mashina este f f importanta. Io vreau la a mea sai pun jentzi de magneziu shi ar arata altfel garantez. Dar nu sthiu cum ca am tot auzit cum se pun da....tre sa sthiu sigur
iulian3
Bine!!! si cu prezoanele faci cum crezi... Sau te gindesti ca vei scoate din TUNING multi CP....si ai nevoe de 4 prezoane...!?
Despre jenti...s.a asa este...schimba fata masini...in pozitiv.
Alex4
))) Pai daca pui 4 prezoane nu afecteaza cu nimic ...asa sthiu io. NU itzi scae puterea motorului. Shi tzin mult sami pun niste jentzi din magneziu de 14 cu cauziucuri groase
)))))))))))))))))))))))))))beleaa
iulian3
da da!!!!jenti pe 14,cauciucuri groase....sa aiba ce freca in aripi ,semiaripi,sa strice directia,..s.a
Alex4
Da ai drepate dar nu pe spate o sa frece aripile caci pe fatza nu ai probleme. Dar daca cunosthi un tinichigiu bun itzi taie putzin din aripile de pe spate shi se rezolva bataia de cap. Nu am dreptate??? Iar directzia nu are de ce so strice. Apropo am aflat cum se poate face 4 prezoane .. gata o so rezolv )) belea mare cu mashinile asthea. ))
Pe spate imi fac flanshi noi la strungar shi pe fatza imi taie prezoanele vechi shi imi pune 4 prezoane. Shi apoi urmeaza jentzi de 14 hoohooh ))) shi caucecele
iulian3
Bine mai discutam noi.... despre directie... Te las sa te convingi singur pe pielea ta!
Alex4
))))))))))))))))) Multzam ))))))))
laurentyu
mai alex hai sa te ajut un pic!in craiova exista cei mai tari tuneri de olcit din toata tzara!!!aici sunt oltcituri care se duc in 240 fara probleme.exista oltcituri care au jante de porsche,deci in 4 prezoane.eu o sa ity dau un nr de tel al celui mai tare tuner de oltcit din romania.se numeste daniel pruna(fratele sau concureaza la raliuri cu un oltcit) si are cel mai tare oltcit din romania-cu piele,muzica,motor,spoilere,eleron,tot,tot,tot.uite numarul lui>0721820017.e baiat de treaba,o sa te ajute.sa dai o bere:)
marian43193
QUOTE(laurentyu)
mai alex hai sa te ajut un pic!in craiova exista cei mai tari tuneri de olcit din toata tzara!!!aici sunt oltcituri care se duc in 240 fara probleme.exista oltcituri care au jante de porsche,deci in 4 prezoane.eu o sa ity dau un nr de tel al celui mai tare tuner de oltcit din romania.se numeste daniel pruna(fratele sau concureaza la raliuri cu un oltcit) si are cel mai tare oltcit din romania-cu piele,muzica,motor,spoilere,eleron,tot,tot,tot.uite numarul lui>XXXX.e baiat de treaba,o sa te ajute.sa dai o bere:)


Salut, sant Marian din Buc. si vreau sa-mi pun spoilere pe Oltcit si s-o tunez. Stiu ca in Craiova sant meseriasi buni si vreau o adresa sau un nr. de tel... ma ajuti ?
madalina
De masagerie privata sau emailuri ati auzit?
eddie
Eu am auzit,dar vad ca moderatorii nu raspund....la intrebari(mai particulare,ca alea nu trebuie sa le vada toata lumea)
Alexandru
QUOTE(Alex4)
stie careva cum se pot pune 4 prezoane pe oltcit cu planetare frantzusesthi????va rog sa imi zica shi mie careva!!! Am vazut la unu care avea oltcit frantzuz cu 4 prezoane shi nu sthia ca asa la cumparat de la un gagiu.. Multzumesc anticipat


Daca tii neaparat, se poate... cu o flansa intermediara bine echilibrata ...dar iti va mari ecartamentul fata si iti va scote rotile fata putin spre exterior
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.