Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nu stiu ce sa fac...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
Sergiu85007
Intentionez sa cumpar o masina in urmatoarea luna si nu prea stiu ce model sa cumpar.Mentionez ca am la dispozitie aprox. 12000 euro,si masinile care mi-au placut au fost:chevrolet aveo cu 4 usi~10500 euro,Citroen C3-aer conditionat,Diesel~12000 euro,noul Fiat Albea-full~10000 euro,Kia Rio~12000 euro,Ford Focus si Fiesta,Opel-Astra Classic II si Opel Corsa.Puteti sa imi spuneti care ar fi mai buna si mai avantajoasa ca pret si consum?
Cipp
Cel mai bun sfat e sa te duci sa faci un drive-test cu fiecare masina in parte si apoi TU decizi. Daca te iei dupa ce scriu userii pe forum, n-ai sa-ti mai iei masina niciodata... Fiecare masina are calitati si defecte, ca orice om.

Succes!
Sorin82761
Si eu zic ca ar trebui sa faci un test drive cu toate , dar din ce ai scris aici eu as alege focus in primul rand pentru siguranta ( e una dintre cele mai sigure masini din lume ) , plus ca imi place designul atat interior cat si exterior
Cipp
Focus la 12.000 iepuroi? blush.gif Poate sh
Sergiu85007
ei bine,m-am hotarat:imi iau opel astra classic optima.am fost la un drive-test si mi-a placut enorm.12000E
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.