Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dosarul cu mesaje in curs de trimitere
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Daniel84269
As vrea sa stiu ce inseamna "Dosarul cu mesaje in curs de trimitere" si "Dosarul cu mesaje trimise", daca stie cineva.
Mariustom
Salutare :wave:
Daniel, "Dosarul cu mesaje in curs de trimitere" înseamnă locul unde stau mesajele trimise de tine, DAR neprimite de adresant. În momentul în care adresantul a primit mesajul, mai exact l-a accesat, la tine va dispare mesajul din "Dosarul cu mesaje in curs de trimitere" și va apare în "Dosarul cu mesaje trimise".
Toate cele bune :wave:
Ciao.
madalina
concret: daca cel caruia i-ai trimis mesajul l-a citit, este in dosarul cu mesaje trimise. Daca inca nu l-a cititi este in dosarul cu mesaje in curs de trrimitere...
Daniel84269
Merci pentru informatie, e util serviciul.
Madalina vad ca esti administratora smile.gif
n-ai putea sa-mi setezi tu sa primesc raspuns in email cand imi raspunde cineva pe forum? E o problema la mine, nu am emailul activat si mike.omega mi-a promis ca se ocupa de asta dar poate ai tu timp, oricum nu uitati de mine pls. As vrea sa folosesc emailul pe care-l am aici, daca am observat bine este pop email si va merge in Outlook.
madalina
Pai, iti poti rezolva singur problema: intri in profil- in partea de sus a ecranului- si a doua rubrica este adresa de email. Iti treci acolo ce adresa doresti.

Daca nu reusesti, trimite-mi mesaj privat cu adresa de email und edoresti sa primesti notificarile.
Daniel84269
Se pare ca asa e intradevar, daca-mi spuneati de saptamana trecuta cand am intrebat prima data, ma foloseam si eu de forum.
Cu numele de utilizator merge tot asa sa-l schimb din profil?

Acum a mai ramas emailul:
fordfocus0001@masini.ro (inca nu a fost creat)
Ar fi mai interesant sa primesc aici ce tine de masini.ro
Mariustom
Numele de utilizator îl poți schimba doar dacă rogi aici
Daniel84269
Merci, observasem topicul dar ma g-am ca merge din profil deoarece campul nu e dimmed.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.