Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hyundai Elantra !!!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Hyundai
sorin5
Hello ...la toata lumea . Sint si eu proaspat posesor de Elantra S-H. Am "rasfoit"putin Forum-ul la sectiunea Hyundai , si am citit undeva de "Led ars iluminare casetofon" . Si al meu este ars !!!!Decat sa incerc sa-l schimb , mai bine as prefera sa schimb partea audio cu alta -tot Hyundai , dar si cu CD !! Daca stie cineva unde pot gasi ceva mai ieftin ... sau un schimb ...astept ...O seara racoroasa ...tuturor...
sorin5
Multumesc celor care ..."m-au citit " ...dar se pare ca nimeni nu a reusit sa-mi raspunda !! O zi buna tuturor !!
BandiT
eu am o elantra din 94 si i-am schimbat casul original cu un mp3 player jvc.
in timpul cautarilor am gasit in magazinul brintex din Brasov , un radiocasetofon cu CD marca Hyundai la pretul de circa 400 ron.
dar era cu cd , nu mp3...
daca te mai intereseaza , o sa ma uit daca mai are.
R a z v a n
nu ti-au raspuns pentru ca e de vina locatia ta...totusi cand treci prin Bucuresti du-te pe la Universitatea Romano-Americana - langa ea in stanga e un dealer de electronice care te ajuta cum vrei tu, Delta ii zice...cauta pe net..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.