Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Grila radiator cromata ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Arabu84756
Salut oameni buni :wave: ,

Am vazut ca s-a mai vorbit pe aici de Polo-uri dar mai am si eu o intrebare : credeti ca ar merge grila cromata ?. Am atasat doua poze.
Unii mi-au spus ca arata citez "naspa", altii "betonnnn". Sincer nu pot sa ma hotarasc. Nu vreau alte crom-uri pe nicaieri, dar deoarece o sa o iau neagra CRED ca ar merge macar grila cromata.
Ce ziceti ?. biggrin.gif
Arabu84756
Si cu grila
george71302
Hai salut ! Pareri vor exista totdeauna, dar...: cred ca grila cromata este un element in plus de decor, care se asorteaza foarte bine cu culoarea jantelor; nu este nici foarte fortata si in plus da un aspect mai placut si nota mai pronuntata de eleganta, cred eu; eu asa as face; cine stie , poate fac si eu asa la golful meu; e o idee. Toate cele bune !
Arabu84756
Paiiiiiiii aaaaaaaaaaaa, iiiiiiiiiii .... .

CErt este ca mi-a spus nenea de la dilar ca este o folie care se lipeste peste bara. Nu conteaza ca costa 2 milioane, dar ma intereseaza daca nu cumva (fiind o folie biggrin.gif ) nu cumva in timp se mai desprinde/umfla/zgarie/etc. ca nu cred eu si pace ca aia sta nemiscata acolo 5 ani cat tin eu masina. biggrin.gif
danmatyas
daca nu te intereseaza ca costa 2 milioane, pune-o apoi vezi tu daca se distruge sau nu.Eu zic ca arata mai bine fara.
Arabu84756
Sa stii ca m-am gandit si gandit si gandit si nu cred ca o s-o iau.

Nu prea-mi place cum arata.

Daca avea crom numai pe zabrelele grilei mai mergea, dar asa este prea mult crom.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.