Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pleoape Fabia - aveti asa ceva ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
bebeko
Buna, m-am gandit sa-mi pun niste pleoape la fabiuta mea si cred ca i-ar sta foarte bine. Dupa indelungi cautari pe internet am gasit 4 variante de pleoape. Am nevoie de o parere de la voi care s-ar potrivi mai bine ( eu personal as inclina pentru varianta 2 ). Eventual rog pe cei care au deja montate pleoape sa puna si niste poze cu ele ??? :wave:
Nu stiu exact cum sa pun mai multe poze , asa ca .....
Varianta 1
bebeko
Varianta 2
bebeko
Varianta 3
bebeko
Si varianta 4
bebeko
aici e greseala :wave:
Lucian72846
Mie personal imi place varianta 4 !
bebeko
Mda , si mie mi-au placut initial cele de la varianta 4, dar nu prea imi place cum se termina coltul exterior. Parca e prea brusc, neterminat. blink.gif
Lucian72846
dar mai agresiv !
Florin81463
Misto varianta 4, intr-adevar da mai sport! La cati bani sunt, de unde le iei si mai ales sunt toate culorile?
bebeko
Pai ca si bani , scorurile sunt urmatoarele : Varianta 1 ~ 170 ron, varianta 2 ~ 80 ron, varianta 3 ~ 170 ron, varianta 4 ~ 120 ron. Cele de la varianta 4 sunt de la o firma din Constanta, daca vrei ma interesez si iti dau si un nr. de telefon.Toate pleoapele, indiferent de varianta vin nevopsite, doar grunduite , urmand a se vopsi ulterior la culoarea necesara.
P.S. Arata mai agresiv cele de la varianta 4, dar mi se par aproape identice si cele de la varianta 2 , dar sunt usor mai rotunjite la colturile exterioare :wave:
Lucian72846
tot varianta 4 ! ..... dar cum vrei tu acum !
bebeko
Chiar nu mai are nimeni pleoape pe masina ? Eram tare curios sa vad cum arata si la altii . :wave:
Lucian72846
alege fara remuscari varianta 4 !
Gabriel81891
Si mie tot varianta 4 i-mi place.
bebeko
Si tot varianta 4 ...
Lucian72846
Arata minunat !
onet_bogdan
Nu e a mea...ash vrea eu sa fie smile.gif... e din Cluj Napoca
bebeko
Cam asa ar arata in realitate... si eu am tot gri graphite :wave:
Lucian72846
......... si mai interesant !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.