Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Inlocuire parbriz - care service e cel mai bun
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Renault
P30846
Salutare tuturor, am parbrizul fisurat si vreau sa il schimb. Aveti idee la ce service (reprezentanta Renault) il pot schimba a.i. sa nu ma ploua in masina? .... Reprezentanta pt ca plateste asiguratorul. Va multumesc frumos si astept feed back-ul
Daniel84269
Eu stiu ca la oricare, numai sa ai foaia aia de la politie.;
cioaba
sunt 6 service-uri "oficiale" in bucuresti. personal m-am ciocnit doar de 2 dintre ele si am renuntat din cauza aglomeratiei. pe radio-sant se vorbeste ca IPSO ar fi mai de evitat si SERUS mai seriosi, dar personal nu pot nici sa confirm, nici sa infirm zvonurile. daca nu platesti tu, du-te la cel mai apropiat. daca te grabesti, da telefon la toti si vezi care te rezolva mai repede. adresele si telefoanele le gasesti pe www.renault.ro
:wave:
Razvan84865
QUOTE(P30846)
Salutare tuturor, am parbrizul fisurat si vreau sa il schimb. Aveti idee la ce service (reprezentanta Renault) il pot schimba a.i. sa nu ma ploua in masina? .... Reprezentanta pt ca plateste asiguratorul. Va multumesc frumos si astept feed back-ul


mergi la Cobalcescu, trebuie s astepti 3-4 sapt daca nu il au in stoc, trebuie s aia toate actele de la asigurator si politie, iti fac comanda si apoi il ai gata de pe o zi pe alta (neaparat sta la uscat o noapte) si ai si garantie...am lucrat si cu Serus...dar nu lucreaza cu Unita....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.