Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 100 % MODIFIED DUBLIN 2006
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
marius68582
Ok,showul a fost in iunie,dar m-am gandit ca poate suntetyi si voi interesati,inca nu am avut timp sa urc pozele intr-un album pe un sit ca lumea,aici am incercat sa selectez doar cateva,am mai bine de 100.
marius68582
.....
marius68582
.......
marius68582
.........
marius68582
........
marius68582
...........
marius68582
..........
marius68582
.....
marius68582
............
marius68582
.......
marius68582
.........
marius68582
.......
marius68582
........
luci84477
gagici frumoase...masini urate..sau invers?biggrin.gif
r4mp
masini dezbracate si femei rapide for the win biggrin.gif
florin82141
marfa de gagici.si eu am stat acasa in loc sa fiu acolo. biggrin.gif
florin55503
masini urate.
luci84477
deci...cred ca masinile astea iti intorc matzele cand accelerezi...de aratat nu mai spun k arata super...dar nu vreau sa ma gandesc cati bani au bagat in ele biggrin.gif
Vlad6
Problema cu masinile astea este ca nu prea cred ca ai voie sa iesi cu ele pe strada sad.gif cat despre bani cine-i mai numara cand e vorba de masina .... biggrin.gif
r4mp
de ce n`ai avea voie? blink.gif ca ai masina si portbagajul full de boxe? ca ai body kit`ul modificat?( care nu afecteaza structura de rezistenta sau ceva ... ) ca ai jante mai scumpe decat valoarea initiala a masinii? singurele probleme cu unele dintre ele ar fi : se poate sa nu ai suspensie reglabila, sa fie prea joasa si sa nu o poti pune pe role pt teste la itp decat daca ii dai jos barile si pragurile ( un astfel de caz s-a intamplat la computest in vitan cu un astra G ); se poate sa nu iti dea talonul daca e vopsita in prea multe culori ( e vb de romania noastra mult iubita )
Vlad6
in primul rand se iau de modificarile la motor dar....... nici body-kit-urile nu sunt certificate rar ( cost enorm ) asa ca daca vor sa se ia de tine au cum.
sper pt baietii de la dublin ca acolo politia este altfel decat aici smile.gif
Off topic: la punctul din regulament cu zgomotul la stationare sau in mers se pune si muzica ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.