Help - Search - Members - Calendar
Full Version: niste MODERATORI
Masini.ro Forum > Discutii generale > Combat zone
R a z v a n
Gata...mi s-a pus flama.
Asta e un forum care are un foarte mare potential dar care este moderat de niste handicapati. M-am saturat sa mi se tot inchida subietele DOAR CA SA FIE INCHISE.

In loc sa se ocupe sa DIRIJEZE discutiile, sa ALIMENTEZE CU INFORMATII forum-ul (la topic-uri ca NEWS nu posteaza aproape nimeni...), ei fac pe POLITISTII zonei si dau motivatii imbecile. Nu dau exemple pentru ca sunt convins ca am dreptate si mi-e scarba de polemici interminabile. Prezenta unui user pe forum nu e absolut deloc incurajata. Ca sa ai o istorie pe acest forum trebuie sa inghiti diverse, plus ca singurul discurs agreat e cel care incepe cu "Da, sunt de acord, dar...", ma mir ca s-a creat acesta zona. Cred ca o solutie ar fi sa-mi fac forum-l meu propriu, acolo pot sa ma las sa postez ce vreau. NU?!

Ma rog, e marti, am o zi proasta.
James Kilowatt
QUOTE(R a z v a n)
Cred ca o solutie ar fi sa-mi fac forum-l meu propriu, acolo pot sa ma las sa postez ce vreau. NU?!
.


Exact. Fa-l, si ma inscriu si eu ca user si iar tu moderezi smile.gif Vedem dupa aia cate topicuri ti-am inchis eu aici si cate imi inchizi tu acolo biggrin.gif

Oricum, niste poze manarite cu photoshop nu sunt "news"...
madalina
atunci cand cuiva ii este lene sa caute un subiect, iar el este daja discutat, normla ca inchidem topicul.

ne cerem scuze ca ne permitem sa avem si noi o viata proprie, niste joburi si nu stam sa cautam noutati in mod permanent.

o handicapata
Vlad6
daca vrei stiri gasesti aici: http://www.masini.ro/stiri.htm
nu exista subiecte inchise aiurea; de fiecare data cand un subiect este inchis moderatorul are un motiv sa faca asta
iar daca tu vrei sa-ti faci forum mult succes dar cred ca o sa mai postezi si pe aici cand te saturi sa vorbesti singur smile.gif
acum sa nu te superi pe mine ca nici eu nu m-am suparat pe tine
eddie
Pe mine chiar ma lasa rece pozele si prostiile care iti trec prin cap noaptea si le pui pe forum a doua zi !
Nu ti-am sters niciun mesaj,nici o poza,nici macar nu tin minte sa-ti fii atras atentia !
Dar daca tu consideri ca moderatorii sunt handicapati,tu,ca un simplu user care mai accepti sa fii moderat de handicapatii,esti de tot rasul universului cosmic ca mai postezi pe aici.

Alt handicapat.
R a z v a n
QUOTE(E d d i e)
Pe mine chiar ma lasa rece pozele si prostiile care iti trec prin cap noaptea si le pui pe forum a doua zi !
Nu ti-am sters niciun mesaj,nici o poza,nici macar nu tin minte sa-ti fii atras atentia !
Dar daca tu consideri ca moderatorii sunt handicapati,tu,ca un simplu user care mai accepti sa fii moderat de handicapatii,esti de tot rasul universului cosmic ca mai postezi pe aici.

Alt handicapat.


Daca zici ca nu ai facut nici unul din lucrurile alea, probabil ca nu e vorba de tine. Stii bancu ala cu "si io!!, si io!!"
R a z v a n
QUOTE(Vlad6)
daca vrei stiri gasesti aici: http://www.masini.ro/stiri.htm
nu exista subiecte inchise aiurea; de fiecare data cand un subiect este inchis moderatorul are un motiv sa faca asta - ma indoi sincer
iar daca tu vrei sa-ti faci forum mult succes dar cred ca o sa mai postezi si pe aici cand te saturi sa vorbesti singur smile.gif - I will
acum sa nu te superi pe mine ca nici eu nu m-am suparat pe tine


pai n-ai motive sa o faci. Postul asta e o injectie in fund pe care trebuia sa v-o faca cineva...doare un pic da' trece..
R a z v a n
QUOTE(madalina)
atunci cand cuiva ii este lene sa caute un subiect, iar el este daja discutat, normla ca inchidem topicul.

ne cerem scuze ca ne permitem sa avem si noi o viata proprie, niste joburi si nu stam sa cautam noutati in mod permanent.

o handicapata


De acord cu prima parte. Scopul in sine e sa nu creezi harababura si sa fie un pic de ordine, nu? OK. Dar nu cu orice pret...poate ca anumite subiecte merita discutate in mai multe locuri. Forum-ul e departe de a fi stufos. Curatenia, unirea subiectelor, inchiderea lor vad ca devine un scop in sine indiferent daca e nevoie sau nu.

Asta cu viata proprie, job-ul tralala nu tine. Nu e oligatoriu sa fii moderator si e foarte nasol daca ma intrebi pe mine...ce v-o fi placand...

QUOTE
Ne cerem scuze...

Aici cred ca e vorba de o ironie, nu?! pentru ca de fapt nu vreti sa va cereti scuze...
James Kilowatt
scuze? Pentru ce mai exact? biggrin.gif

In mod deliberat nu ai spus despre ce topic sau moderator e vorba. Daca vrei o explicatie (desi in regulament scrie ca nu e necesar - punctul 9) ar trebui sa fii mai precis si atunci putem aduce argumente si contraargumente.

Insa tu in intelepciunea ta ai dat deja verdictul din primul tau post:

Nu dau exemple pentru ca sunt convins ca am dreptate si mi-e scarba de polemici interminabile

A dracu' si eu care eram convins ca asta cauti dupa titlul si dupa ce postezi in topicul asta. biggrin.gif Taman asta faci pe aici, polemici interminabile.
Esti poate unul din masochistii aia carora le place sa scalde singuri in :cenzurat: ?
R a z v a n
am schimbat titlul, acum poate puteti trece peste jignirea in sine si va concentrati mai mult pe ce a cauzat-o...
James Kilowatt
hai zi, care subiecte au fost inchise aiurea?
R a z v a n
QUOTE(MR28673)
scuze? Pentru ce mai exact? biggrin.gif
unu care te face handicapat nu cauta scuze...puneam doar accent pe faptul ca nu are rost sa scrii ce nu simti sau ce nu gandesti pentru ca se vede
QUOTE(MR28673)
In mod deliberat nu ai spus despre ce topic sau moderator e vorba. Daca vrei o explicatie (desi in regulament scrie ca nu e necesar - punctul 9) ar trebui sa fii mai precis si atunci putem aduce argumente si contraargumente.

Asa e, am facut special. Nu vreau explicatii. Asa cum ti-am zis pe MP vreau mai multa libertate de exprimare. E neplacut sa o gasesc numai aici. Ma rog, relativ.
QUOTE(MR28673)
Esti poate unul din masochistii aia carora le place sa scalde singuri in cenzurat ?

Vroiai sa scrii ******? Scrie, aici ai voie. Daca bagi o iconita nu inseamna ca nu ai gandit sau murmurat cuvintelu asta...baga mare, nu fii sfios.
James Kilowatt
care MP?! blink.gif Sigur nu ma confunzi? Stiu ca noi astia niste moderatori semanam toti intre noi biggrin.gif

Si repet intrebarea, ca vorba ta, fondul conteaza, care topicuri au fost inchise aiurea? Da linkurile, poate exista o explicatie sau poate chiar e vorba de o greseala.
Vlad6
ca sa nu te intrebi juma' de ora eu ti-am editat postul
QUOTE
Asa cum ti-am zis pe MP vreau mai multa libertate de exprimare. E neplacut sa o gasesc numai aici. Ma rog, relativ.

e bine ca vrei dar incearca sa inveti s-o folosesti
faptul ca aici esti liber sa-ti dai fraul liber frustrarilor nu te indreptateste sa folosesti un limbaj indecent ... exista totusi niste reguli
nu se merita sa "te indoi" legat de motivele moderatorilor ca nici ei nu s-ar indoi din cauza ta
critica este binevenita dar e bine ca ea sa aiba o baza reala altfel sunt doar aberatii asa ca daca tu nu te obosesti sa ne spui despre ce topic e vorba probabil ca nu exista nici o baza reala
R a z v a n
Limbajul nu imi apartine. Am pus un cuvant in loc de poza. Iti urmez sfatul si invat sa imi folosesc libertatea. Din moment ce nu ai sters si postul la care am raspuns inteleg ca e ok daca iti spun:

Sa te. Acum e corect nu?
vezi ca ai un tic cu "baza reala".
madalina
Razvan, aria asta este pentru scandaluri. daca vroiai o discutie normala, critica, dar critica in limita bunului simt, fara jigniri aiurea (titlul original era niste handicapati de moderatori - pentru cine a intrat mai tarziu aici), gaseai deja o discutie lunga, in aria dedicata discutiilor despre moderare/moderatori: http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...3&start=200

asa cum topicul despre cea mai frumoasa masina l-am inchis eu pentru ca mai exista intr-un locacelasi topic.

forumul nu etse stufos tocmai pentru ca facem periodic curatenie si incercam sa tinem informatiile cat mai grupate, pentru a fi util si usor de utilizat (vezi si topicul curatenia de vara). Cum ar fi sa intre cineva sa caute informatii despre masina x si sa gaseasca 100 de topicuri cu acel subiect cu 1-2 raspunsuri.

eu am intrat pe acest forum prima data cand era totul varza, nu gaseai ce vroiai, erau n topicuri pe aceeasi tema, nu gaseai nimic. Niste oameni au muncit si l-au asezat si e vorba de munca enorma), asa ca din respect pentru munca lor, fac tot ce se poate pentru a pastra aceeasi logica a forumului.

rugam inistent cautati daca nu s-a mai discutat subiectul inainte de a deschide unul nou.
R a z v a n
mi-ai stricat jucaria...eu cu cine ma mai cert?
bineee fii atenta:
de asta ce zici?
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=11188 am cautat dar nu am mai gasit nimic
dar de asta:
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=11283 care e problema? era vorba de a va arata voua si vizitatorilor ce tari sunt link-urile google/maps. Nu cred ca era rau pentru forum sa-si puna fiecare un link cu locatia sau cu traseul din vacanta.
dar de asta:
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=11123 Continui sa cred ca exista o diferenta intre ad si funny picture.

Pe de alta parte mi se pare o tampenie acesta:
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=6871 - auzi, "NOUTATI AUDI" - pai de ce nu faceti structura similara pentru toate celelalte marci - NOUTATI BMW, NOUTATI RENAULT samd

Pe asta
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=11089 de ce nu il muti aici?
te citez de acolo
QUOTE
Nu depasiti limitele bunului simt.

Iulian, eu nu sunt deloc nationalista, dar persiflarea romanilor in general ma jigneste.

Pana invatati sa discutati argumentat logic si nu prin jigniri, va iau terenul de lupta. Cu regret ca s-a ajuns la aceleasi discutii penibile, cand subiectul trebuia sa fie unul de relaxare, light, cu umor

Pai ce ai tu cu romanii "in general"? Avem politie, armata, biserica, tribuni, strabuni... aaa si care "relaxare light" cand subiectul se cheama"!!!BMW vs AUDI vs SUBARU - RAZBOI!!!!!"

Cam asta e tot, n-aveam chef dar mi-am facut timp, mi-am neglijat jobul si familia. Daca vreti mai scobesc dupa abuzuri dar nu asta era scopul. Scopul era sa ma cert.
booneK9
pot sa incerc discutie cu argumente? Daca da
QUOTE(madalina)
...eu am intrat pe acest forum prima data cand era totul varza, nu gaseai ce vroiai, erau n topicuri pe aceeasi tema, nu gaseai nimic...
Asa, da-i in gat... Si acu' toata lumea pe ei, ca doar e combat zone... biggrin.gif just joking. Serios vorbind, recent am citit cateva discutii tare aprinse. Cred ca din cauza de canicula, zaduf si zapuseala... Recomand cu caldura metoda "picior - lighean - apa rece".
CPI
QUOTE(R a z v a n)
mi-ai stricat jucaria...eu cu cine ma mai cert?

Era o fabula de-a lui Anton Pann despre o baba care "se certa cu sine daca nu avea cu cine". Asa si cu tine, vrei sa te certi neaparat iar ceilalti au treaba sau posteaza lucruri interesante.
R a z v a n
cam asa ceva... si uite cum prinde viata...forumul
tu esti din aia care posteaza lucruri interesante?
ivghenie74744
scuze ca ma bag si eu!"Ca sa ai o istorie pe acest forum trebuie sa inghiti diverse, plus ca singurul discurs agreat e cel care incepe cu "Da, sunt de acord, dar..."!!! la ce ar putea folosi "istoria" pe forum??? e vorba despre numarul de stelute cumva? sau :" tu esti din aia care posteaza lucruri interesante?".pentru a avea o "istorie" trebuie sa avem posturi interesante ? sau doar poze??? parerea mea ca a numi handicapat pe acest forum sau oriunde in viata de zi cu zi , e dovada unui imens grad de... "civilizatie" care ajuns la nivel maxim devine pura prostie si..da pe afara. nici chiar daca i as cunoaste pe acesti oameni, desi mi doresc, nu mi as putea permite sa i numesc astfel. faptul; ca esti la combat zone nu ti da dreptul sa vorbesti urat cu nimeni de pe acest forum. :bash:
CPI
QUOTE(R a z v a n)
cam asa ceva... si uite cum prinde viata...forumul
tu esti din aia care posteaza lucruri interesante?

Sint din-aia care au treaba si intra din cind in cind
mike.omega
Daca te simti constrans pe acest forum poti sa-ti alegi altul sau asa cum ai zis tu, make your own one! beer.gif

Pentru faptul ca ti-au fost inchise niste topicuri(cel de la news cu "ATV"-ul nu e din greseala doar ca probabil am sters primul topic cand am trecut cu curatenia smile.gif ) deschizi repede un topic sa te plangi ca de ce tie sau de ce in general.... ca idee asa nu esti nici primul nici ultimul nemultumit de pe acest forum si nu numai tie iti sunt inchise/sterse topice biggrin.gif

O zi buna,
Handicapatu sef biggrin.gif

PS: Multumim pentru efortul depus(am inteles ca a trebuit sa rapesti din timpul job-ului si al familiei) pentru acest topic arigato.gif
cosmin45741
Toate ca toate dar uneori percep si eu ca se inchid de-aiurea unele topicuri- vezi "De ce calitatea costa..." Exces de zel, dlor moderatori, sau.....stiti voi...
HalbaSus
cosmin, problema a fost (cel putin asa sper eu) partial rezolvata de aparitia acestei arii...
eddie
Topicul asta vine ca o manusa pentru cei care fac scandal si sunt mereu nemultumiti,se simt frustrati si le e greu sa accepte regulile forumului.
Tot ei se scandalizeaza,cand cineva nu le agreeaza ideile si nu suporta sa fie moderati in niciun fel....au impresia ca cineva are o placere nebuna sa le cenzureze genialele idei....fixe.
Parca ii vad cu degetele tremurande,cu respiratia intretaiata si cu ochii iesiti din orbite asteptand sa li se raspunda la provocari. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
James Kilowatt
Topicul ala e totusi hazliu. Ar putea fi redeschis si mutat aici smile.gif
R a z v a n
@ivghenie:din prima parte nu am inteles nimic, din a doua nici atat..

QUOTE(ivghenie74744)
Prima parte:scuze ca ma bag si eu!"Ca sa ai o istorie pe acest forum trebuie sa inghiti diverse, plus ca singurul discurs agreat e cel care incepe cu "Da, sunt de acord, dar..."!!! la ce ar putea folosi "istoria" pe forum??? e vorba despre numarul de stelute cumva? sau :" tu esti din aia care posteaza lucruri interesante?".pentru a avea o "istorie" trebuie sa avem posturi interesante ? sau doar poze??? A doua parte: parerea mea ca a numi handicapat pe acest forum sau oriunde in viata de zi cu zi , e dovada unui imens grad de... "civilizatie" care ajuns la nivel maxim devine pura prostie si..da pe afara. Aici trebuie sa-ti dau dreptate nici chiar daca i-as cunoaste pe acesti oameni, desi-mi doresc, nu mi-as putea permite sa-i numesc astfel aici iar nu inteleg...iti doresti sa-i faci handicapati dar nu iti permiti?. faptul; ca esti la combat zone nu-ti da dreptul sa vorbesti urat cu nimeni de pe acest forum. :bash:De ce?


nu toti oamenii vorbesc frumos...la un moment dat ma laudam ca apreciez diversitatea (acolo cred ca era vorba de masini), oamenii E diversi, trebuie sa ai rabdare atat cat poti cu fiecare nebun...nu mai poza in doamna educatoare ca sunt sigur ca ai injurat si tu pe ala care ti-a intrat in fata la coada la lapte, pe avocatul fostei neveste, pe frizerul fara experinta si pe mecanicul de la Dacia. If u didn't, u will...
R a z v a n
QUOTE(E d d i e)
Topicul asta vine ca o manusa pentru cei care fac scandal si sunt mereu nemultumiti,se simt frustrati si le e greu sa accepte regulile forumului.
Tot ei se scandalizeaza,cand cineva nu le agreeaza ideile si nu suporta sa fie moderati in niciun fel....au impresia ca cineva are o placere nebuna sa le cenzureze genialele idei....fixe.
Parca ii vad cu degetele tremurande,cu respiratia intretaiata si cu ochii iesiti din orbite asteptand sa li se raspunda la provocari. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


vad ca incepi sa ma intelegi... iti multumesc, tot avem de fapt nevoie de multa intelegere... sigur nu vrei ISUZU ala? am vorbit si mai fac un discount...
eddie
Soarta a facut sa ajung de 4 ori in Miami,am fost si in Fort Lauderdale,as fi putut sa-mi aduc de-acolo ce vroiam,dar nu ma complic.E greu de adus o masina din USA,acte,container,vama si cel mai greu cu actele si omologarea la RAR.
Si pe deasupra,mie tare mult imi place cum miros masinile noi,imi place sa fiu eu primul,nu mai cumpar sh-uri demult !... :puke:
Eduard RO
Adevaru e ca pe acest forum au rams numai vreo 10 membri fideli care se cunosc intre ei si care sau facut ei intre ei moderatori(iulian hondafan chiar sa milogit, da asta e cuvantul, ca sa fie facut si el moderator) si acum se cam dau mari si isi dau aere de parca ar avea nu stiu ce functii pe urma se plangt ca e greu si ca vai se sacrifica pentru noi-renuntati fratilor.Pricepeti ca doar prin faptul ca sunteti moderatori nu inseamna ca sunteti nu stiu ce personalitati.
CPI
Corect! Eu propun sa ne facem toti moderatori si sa ne stergem/inchidem unii altora topicele/post-urile!

Ce ziceti, facem macar un pilot? Asa, un fel de happy hour, miine de la 15 la 16 toti sintem moderatori!!! Puneti baieti un topic la bataie sa testam conceptul?
mike.omega
Alo! Domnii Administratori! Sa se dea cate unu! Sa ajunga la toti! biggrin.gif
madalina
QUOTE(Eduard RO)
Adevaru e ca pe acest forum au rams numai vreo 10 membri fideli care se cunosc intre ei si care sau facut ei intre ei moderatori(iulian hondafan chiar sa milogit, da asta e cuvantul, ca sa fie facut si el moderator) si acum se cam dau mari si isi dau aere de parca ar avea nu stiu ce functii pe urma se plangt ca e greu si ca vai se sacrifica pentru noi-renuntati fratilor.Pricepeti ca doar prin faptul ca sunteti moderatori nu inseamna ca sunteti nu stiu ce personalitati.


Moderatorii au fost alesi dintre membrii "fideli" ai acestui forum, oameni ce fac asta din pasiune, dar care au si ei vietile lor. oricand aveti orice nemultumire fata de cineva, puteti reclama acest lucru lui Admin (big boss pe forum). Au existat cazuri in care cineva a fost moderator, admin si a decazut din functie, iar un lat caz este al cuiva ce nu mai intra pe Forum dar ca semn de apreciere a activitatii a pastrat functia. Da, cunosc 5 dintre moderatorii/adminii acestui forum, numai ca mai intai i-am cunoscut pe forum, apoi in mod real.
Eduard RO
Oricum puteti sa va laudati intre voi cat vreti.Adevaru e ca multi sunteti niste pusti care stau pe banii lu taticu si va dati mari si tari aici.Aici e net fratilor nu face nici 2 lei in lumea reala.
James Kilowatt
Iti dai seama ce pensii trebuie sa aiba taticii nostri?! biggrin.gif
madalina
QUOTE(Eduard RO)
Oricum puteti sa va laudati intre voi cat vreti.Adevaru e ca multi sunteti niste pusti care stau pe banii lu taticu si va dati mari si tari aici.Aici e net fratilor nu face nici 2 lei in lumea reala.

tu stii prin prismapropriei expoeriente de viata acest lucru, nu? biggrin.gif
mike.omega
Aham! smile.gif Ma duc sa ma intalnesc prin oras cu diversi prieteni si ma dau mare ca l-am banat pe nu stiu care de pe masini.ro laugh.gif right! sa se uite lumea si mai stramb la mine blush.gif

Abia stiu cei din casa ce fac eu pe net... in rest nimeni nu stie ce fac eu in fata monitorului si cate click-uri dau pe forumul asta biggrin.gif

PS: Voi siti de pasiune impletita cu responsabilitate? :brave:
G e o r g e
QUOTE(Eduard RO)
Oricum puteti sa va laudati intre voi cat vreti.Adevaru e ca multi sunteti niste pusti care stau pe banii lu taticu si va dati mari si tari aici.Aici e net fratilor nu face nici 2 lei in lumea reala.


clar ... zi-ne tu ! ca le stii cel mai bine biggrin.gif asa cum te-a invatat taticu' ...

chiar esti simpatic biggrin.gif

asta ... economic vorbind .
Andrei Suzuki
QUOTE(Eduard RO)
Oricum puteti sa va laudati intre voi cat vreti.Adevaru e ca multi sunteti niste pusti care stau pe banii lu taticu si va dati mari si tari aici.Aici e net fratilor nu face nici 2 lei in lumea reala.


Aici gresesti. Nu tin partea nimanui,dar pe multi dintre moderatori ii cunosc si lucrurile nu stau tocmai cum zici tu.
booneK9
Strategia asta nu tine. Se va spune doar ca "familia" e mai mare decat pare. Mai bine il invitati la urmatoarea intalnire de club.
off the record, la intalnire (pana acum unica la care m-am nimerit) s-a vazut ca fiecare e cat se poate de normal, cu pasiunile si grijile sale ... cel putin asa mi s-a parut mie. Si n-am vazut decat vreo patru din "clasa conducatoare". A propos, meeting?
Vlad6
QUOTE(booneK9)
Mai bine il invitati la urmatoarea intalnire de club.

La intalniri poate sa vina oricine si nu exista invitatii speciale. Pe razvan daca l-am invita s-ar putea sa perceapa asta ca o amenintare ( cel putin genul asta de om pare wink.gif ) asa ca il lasam cu treburile lui iar daca vrea sa vina exista un topic destinat intalnirilor unde poate afla unde sunt, cand sunt etc.... si mai mult poate si sa-si exprime parerile "non combative" in acest sens.
@razvan: inceteaza cu presupunerile pentru ca esti muuuuult pe langa si nu faci altceva decat sa te faci de ras; pe mine unu m-ai distrat
R a z v a n
QUOTE(Eduard RO)
Oricum puteti sa va laudati intre voi cat vreti.Adevaru e ca multi sunteti niste pusti care stau pe banii lu taticu si va dati mari si tari aici.Aici e net fratilor nu face nici 2 lei in lumea reala.

domnu cu Lamborghini, doresc sa iti atrag atentia ca postul tau e plin de contradictii, let me explain pe propozitii:

A: Adevaru e ca multi sunteti niste pusti care stau pe banii lu taticu - in regula, poate ca e adevarat.

B:si va dati mari si tari aici. - adica se lauda pe net cu banii lu' taticu. - ok

C: Aici e net fratilor - mda, de acord

D:...nu face nici 2 lei in lumea reala. - mda...

pai adica...ei vin din lumea reala, se lauda pe net cu banii lu taticu, dar nu conteaza, ca aici e net si netu in lumea reala nu face 2 bani, dar ei au bani de la taticu, cu care se lauda pe net, dar aici e net si netu nu face 2 bani in lumea reala s.a.m.d....Moebius frate, Moebius

PS
Daca tot vrei sa musti din placinta fa-o cu eleganta.
R a z v a n
QUOTE(Vlad6)
QUOTE(booneK9)
Mai bine il invitati la urmatoarea intalnire de club.

La intalniri poate sa vina oricine si nu exista invitatii speciale. Pe razvan daca l-am invita s-ar putea sa perceapa asta ca o amenintare ( cel putin genul asta de om pare wink.gif ) asa ca il lasam cu treburile lui iar daca vrea sa vina exista un topic destinat intalnirilor unde poate afla unde sunt, cand sunt etc.... si mai mult poate si sa-si exprime parerile "non combative" in acest sens.


nu ma invitati voi - ok, va invit eu, rabdare, sa ne cunoastem mai bine... oricum vad ca nu se inghesuie lumea la petrecere...

QUOTE(Vlad6)
@razvan: inceteaza cu presupunerile pentru ca esti muuuuult pe langa si nu faci altceva decat sa te faci de ras; pe mine unu m-ai distrat

Eu presupun ca n-ai cit cu atentie sau ai scris gresit.
Vlad6
sorry, am gresit vroiam sa scriu Eduard RO.
la perteceri nu se ingesuie prea multa lume pt. ca de multe ori sunt altele de facut dar atunci cand putem ne strangem si indiferent cati suntem ne simtim bine
booneK9
Rugam Razvanul sa-si editeze postul precedent.
Nu ma regasesc in al doilea citat. Doar pentru a fi perfect corecti.

In alta ordine de idei, decat sa vorbim despre intalniri, mai bine sa le facem. E drept ca e sezon de concedii, dar mai sunt cativa si pe metereze. Si, chiar daca nu se fac "invitatii", hai, totusi, sa-l "combinam" pe HalbaSus cand se intoarce de la mare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.