Help - Search - Members - Calendar
Full Version: un mic ajutor daca e posibil
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Hyundai
Misha82353
Salut la toata lumea
un mic sfat si pentru mine daca e posibil ... miercuri ma duc sa platesc integral o masina mai exact Hyundai Accent 1.5 CRDi GL 4DR M/T cea mai ieftina ... este luata si cu ajutoru programului remat ... si mi sa spus ca doar versiunea standard este incadrat pt program ca as fi opat pt aceea si cu abs ... am fost azi sa intrab daca as putea pune geamuri electrice pe ea si mi sa raspuns ca nu ca a sunat la service si cica nu ar avea sistemu .... o sugestie in alta parte dupa ce cumpar masina as putea sa le montez ?? si cam cat m ar costa ...

PS a fost o alegere buna ?? ca sincer nu prea am stat mult pe ganduri am vazut o am testat o si am ramas impresionat de ea smile.gif)
Ms la toata lumea care ma poate ajuta cu sfaturi
Misha82353
sa inteleg ca nu prea stie nimeni unde as putea monta geamuri electrice sau cat m ar costa sad.gif( e am incercat si eu poate o sa primesc vrun raspuns vrodata smile.gif
am inteles de la cineva montare abs bosh cam 20 milioane este adevarat asa putin ?? se merita pus pe ea daca nu e din fabrica ?? ce ma sfatuiti ??
ms mult de ajutor si sfaturi sunt inca mic si la inceput de drum smile.gif
george86020
Am si eu un Getz fara optiuni ...
daca afli ceva de cat ar costa abs , si in special geamuri electrice...(si eventual si unde smile.gif )
te rog sa postezi aici
merci
George
info86077
ma interes ptr voi si va spun....okdaca mai aveti intrebari legate de hyundai..este ok..scrieti-le si va raspund
stanciu70711
ce parere ai de acest hyundai diesel?merita banii?de cand il ai si cam cat consuma in afara oras?
vreau sa-mi iau si eu unul,nu sunt hotarat inca dar oferta lor ma incanta.
george86020
eu am 1.3 pe benzina....
in afara daca am mers cu 90-100 a consumat cam 5 (2 pers + bagaje)
la viteze mai mari gen 130-140 e turat f mult...nu am facut consum da cred ca ia destul smile.gif
in oras ia cam 9-10 ...(bucuresti ce sa-i faci)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.