Help - Search - Members - Calendar
Full Version: culoare Lamborghini
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Supermasini
Robert2
Salut la toata lumea,

Trebuie sa ma ajutati cu o problema! Ma tot contrez cu cineva privitor la culoarea alba pentru Lamborghini! Vreau sa stiu, exista nuanta de alb, asa numita "alb Lamborghini"?? Care sunt culorile "oficiale" sa spunem? Chiar daca exista sau nu, "alb Lamborghini", puteti sa imi dati un link "oficial" unde pot sa gasesc aceasta informatie? Mersi!
admin
Cred ca ii zice Bianco Polar la culoare..cauta pe google si vei gasi.
Robert2
Este normal sa existe si o culoare alba pentru Lamborghini, dar pe mine ma intereseaza daca aceasta este una dintre culorile reprezentative ale marcii. La fel cum spui, galben Lamborghini sau, rosu Ferrari! Daca nuanta respectiva se incadreaza in ceea ce am spus! Poti sa spui alb Lamborghini?
Ameer106434
Bianco polar e culoare de interior. Culoare alb de exterior standard se numeste Baloon White.
Ameer106434
Bianco polar e culoare de interior. Culoare alb de exterior standard se numeste Baloon White.
marius68582
S-ar putea sa ma insel,dar cred ca este aceeasi de pe Alfa 147 GTA,numita Nuvola Bianco.
In poza de mai jos un GT cu paint-job after market in culoarea asta.



Chiar daca nu este identica cod-pe-cod,cu siguranta este foarte asemanatoare,si ma gandesc mai usor de procurat si poate chiar mai ieftina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.