Help - Search - Members - Calendar
Full Version: InSP
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
beiu56941
SAlutare.am un opel astra caravan 2.0DTI ..iar de cateva zile cand pun contactul pe dispalyul kre indica kilometrajul apare un anunt de genul "InSP" ....stiti cumva ce semnifica acesta?

Va multumesc
Flav
Zici ca ai un Opel astra caravan. N-ar fi fost mai indicat sa postezi la sectiunea "Opel"?

Oricum am impresia ca e acelasi lucru cand apare la Audi " Service in xxxx km" , numai ca aici e inspectie. cel putin asa cred. Posibil sa ma insel.
Deci ... in service cu ea. In mod normal ar trebui sa se poata reseta mesajul, asta in cazul in care te deranjeaza.
TDiFan
Inseamna ca a venit timpul sa ii faci revizia tehnica.
florin82141
daca vrei sa iti dispara urmeaza urmatoarele pasuri.apasa butonul care resetezi km efectuati si tinel apasat.in acelasi timp pune contactul iar dupa vreo max 5 secunde iti vir aparea niste liniute( ----).si lai resetat.si revizia poti sa o faci si dupa aceea.dar asta este daca te deranjeaza sa tot vezsi ala ca iti apare.bafta
tommy59961
daca ai fi dat o cautare, ai fi gasit.
bagi cheiea in contact, tii apasat pe butonul de reset, pui contactul, si dupa cateva secunde o sa inceapa sa-ti blincane afisajula ala unde scrie insp. eliberezi butonul de reset si no sa-ti mai apara deca peste urmatorul interval de service.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.