Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CEA MAI FRUMOASA
Masini.ro Forum > Discutii generale > Combat zone
R a z v a n
vreau sa o vad, poza si argument
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IMI CER SCUZE CA NU AM FOST CLAR, MA REFER EXCLUSIV LA MASINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mariustom
Salutare :wave:
offtopic.gif Răzvan, ce are asta cu "Combat zone"?
R a z v a n
raspunde on topic si o sa fii uimit
Mariustom
Salutare :wave:
Eeee, atunci sparg gheața.
Pentru mine, cea mai frumoasă, acum, este:

Prietenii știu de ce .... biggrin.gif .
Ciao.
mike.omega
A folosit vreo Lada prin filme? laugh.gif Scuze dar nu m-am putut abtine biggrin.gif

PS: Jaguar E Type e bine? :angel:
Mariustom
Salutare :wave:
offtopic.gif
Mike, chiar așa de "mult" iubești Lădițele, de ai coșmaruri? :coolspeak:
Dacă da, ai nevoie de :doctor: + :console:

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Mai vorbim,
Ciao :wave: .
laur6
stai un pic ca nu-nteleg! cea mai frumoasa ce? ca un coleg a dat femeia si altul masina! in principiu corespund mai mult sau mai putin la prima si 90% la a doua. type e este oricum ceva.... deosebit. dar cum se face ca la masini, de obicei, cea mai frumoasa, buna si desteapta e aia pe care o ai, iar la neveste, cu mici exceptii, intotdeauna e mai-mai a altuia blink.gif
macar suntem toti de acord ca beer.gif trebuie sa fie rece! biggrin.gif
R a z v a n
!!!!!!!!!!!!!e vorba de cea mai frumoasa MASINA!!!!!!!!!!!!!!
MEA CULPA
romb
masina mea e cea mai frumoasa biggrin.gif biggrin.gif
laur6
cred ca iti dai seama ce intrebare grea ai pus! este intr-adevar potrivita pt combat zone. exista scoli de design atat de diferite intre europa si statele unite incat e greu sa alegi una din ele. mai bine ne gandim la doua categorii: clasic si contemporan. parerea mea e ca masinile frumoase au fost americanele '50-'60 si e greu de ales una dintre ele. gusturile nu se dicuta, dar ne putem combate de dragul tachinarii :cheers:
R a z v a n
NOW u're talking!!!!!!!!
ok, masina cea mai frumoasa pentru mine e Aston Martin
pentru ca de catd cate una imi vine asa...o pofta....mare...



apoi vine imediat in ordine Jaguar XK (ala vechi deocamdata)

madalina
Razvan, cred ca nu ai inteles rolul acestei zone. Nue zona de dezbateri civilizate, ci zona de scandal. topicul tau se incadreaza perfect la Versus, nu aici (unde deja exista).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.