Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masini second hand
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Razvan83843
As vrea sa-mi cumpar si eu o masina sh in jur de 10000 de eur.
Nu stiu ce sa fac sa caut prin romania sau pe afara??
ce sfaturi puteti sa-mi dati ??
Kum fac sa cumpar o masina de afara care sunt taxele si prin ce tari e mai bine sa te duci???
Flav
Acum se aduc atat de multe masini din afara incat nu se mai justifica sa te duci si tu... ar fi un cost in plus 500-1000 euro. Daca pana la urma decizi sa te duci personal... dupa o masina, trebuie sa stii sigur unde te duci... ca sa elimini din start pirderea timpului p-acolo. Tari recomandate ... in primul rand Germania, ar mai fi Belgia.
Oricum, parerea mea e sa nu te complici.... si alegi o masina deja adusa, important e sa fie intrata in tara de curand si sa nu abe prea multi km rulati la noi...

Inca un sfat.... daca nu te pricepi la masini... ia cu tine un mecanic care are habar si poate sa-ti spuna daca masina are vreo problema... si nu in ultimul rand ... un test cu calc.

Bafta la cumparat!
TDiFan
Aici
Aici


S-a mai discutat si acolo. Nu mai deschideti topicuri aiurea, folositi functia search.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.