Help - Search - Members - Calendar
Full Version: preferance 1.4 nou vs ambition parc auto meridian
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Logan Berlina/MCV/Pick-up
Valentin52311
preferance 1.4 nou vs ambition parc auto meridian

voi ce parere aveti?

mie mi se pare mai avantajos un ambition dar daca are deja 35000-40000 parca intru in dubii.
credeti ca ar putea fi masini cu 'probleme' acolo?

mai trebuie sa precizez ca pretul e aprox. la fel la ambele
Meditatorul
cati km are ambition???

are carte de service???
Andrei76320
Asa ma intrebam si eu daca sa i-au un 1,4 nou sau 1,6 sh de la reprezentanta:

Ambition 1,6 21000km 2005- 1000 euro sub pretul de lista
ambition 1,6 48000km 2004- 63 mil Ron sub pretul de lista
Au garantie 6 luni sau 50000 km
Daca o i-au noua se devalorizeza mai mult in 3 ani sa zic asa nu cred sa scada prea mult, nu vreau sa am logan 5 ani si.

DILEMA??
Jonin
Eu as lua un Ambition.
Andrei76320
De asemenea erau culori metalizate, una cameleon, cealalta, albastra(bleul ala mai inchis); si cauciucurile aratau ca noi, chiar cred ca erau; erau Montana.
Deci la preturile de mai sus adaugati si vopseaua metalizata 250 Euro cred, nu stiu exact.

Astept pareri.
lca83455
Daca te intereseaza eu am un ambition 1.6 din 2005 cu 14 000 km de vanzare. pretul este negociabil. sub cel al pietei. il dau ca l-am primit cadou de la parinti si nu imi place. totusi daca vrei ceva klumea nu-ti lua logan smile.gif
ncristi
QUOTE
il dau ca l-am primit cadou de la parinti si nu imi place. totusi daca vrei ceva klumea nu-ti lua logan


Ai luat bacu smile.gif ?
Cipp
Ti s-a pus pata pe logan? tongue.gif
lca83455
da, am luat bacu si inca cu nota 10. si sunt absolvent a trei facultati dintre care 2 de informatica si calculatoare. de ce ma intrebai daca am luat bacu? smile.gif)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.