Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fiat Bravo
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
vick
Fiat Bravo an 1999, are Euro 3??


si inca o intrebare.......D3-Kat in Germania inseamna Euro 2 in Romania??




Multumesc!
vick
nu stie nimeni blink.gif ?
Sorin82761
Salut pai eu cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la RAR sau sa suni pentru a avea siguranta sa vezi cum e....
vick
QUOTE(Sorin82761)
Salut pai eu cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la RAR sau sa suni pentru a avea siguranta sa vezi cum e....



problema e ca vanzatorul a zis ca a dus-o pe la mecanici, dar ca nici aia nu si-au dat seama blink.gif .....e la un super pret, numai buna de cumparat, dar inca ezit din cauza ca nu am gsit nicaieri legea "exacta" cu privire la inregistrarea masinilor cu mai putin de euro3 de la 1.1.2007....
Sorin82761
La mecanici ...da io zic ca la RAR trebuie sa aiba informatii legate de model si sa iti spuna exact ce euro e si apropo am avut un prieten care a avut un Bravo 1.4 de 75 hp si a fost super multumit de masina ...
Eduard46373
Ai grija ca in germania,exista incadrari in case de poluare extra adica,masini eur 2 dar care polueaza ca un eur 3,dar asta nu te ajuta cu nimic aici la inmatriculare,tocmai a patit-o un coleg cu un Seat Ibiza si l-a pus inapoi in germania de vanzare, a pierdut 100 Eur si 3 luni de asteptare,deci,ia cartea sau o copie dupa ea si mergi la un service care face ITP-uri sa iti explice sau direct la RAR daca ai timp!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.