Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bai da-o incolo...IAR NU mai pot intra pe forum
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
ex-f1
ce palaria mea...la fiecare 2 saptamini am probleme.

Data trecuta Madalina mi-a resetat edresa de email incit sa utilizez varianta de trimitere a parolei uitate.

Ceea ce am facut si azi...primind o parola noua. CARE NU MERGE.

As vrea si eu sa stiu care-i treaba aici. Devin suspicios ! Nu ca m-as simtzi prea ofensat daca as primi un BAN ca nu sint ingeras...dar nici nu cred ca merit asemenea tratament. Pentru ca sint singurul care raporteaza aceste probleme frecvent...incep sa cred ca este "the human element" de vina si nu un computer rebel.

Frustro-f1anatic.

Si daca ajuta la ceva am postat in dimineatza asta...pina in ora 12 la mine. Deci ceva s-a intimplat DUPA ora 8 seara locala in Romania.
HalbaSus
Si eu am avut probleme azi cu logarea... Nu e conspiratie... dar neah... e forum romanesc, intelegi tu, ca o dacie... mai trebuie reparata din cand in cand in cand biggrin.gif
P.S: cand o sa fii banat (daca o sa fii vre-odata) o sa te poti loga in mod absolut normal doar ca nu o sa poti posta pe forum... si in dreptul numelui tau va scrie "Banned"... cel putin la mine asa a fost blush.gif
ex-f1
QUOTE(HalbaSus)
P.S: cand o sa fii banat (daca o sa fii vre-odata) o sa te poti loga in mod absolut normal doar ca nu o sa poti posta pe forum... si in dreptul numelui tau va scrie "Banned"... cel putin la mine asa a fost blush.gif


Am sa ma straduiesc sa aflu !
Doresc cineva sa imi fie purtator de cuvint la topicul despre finisajele la masini (un moderator)

RASPUNSUL MEU

Quote de la TUDOR

QUOTE
Sincer, atat Impulse cat si F1anatic (pentru a numi aici pe cei mai inversunati in acest duel aproape ideologic) au dreptatea de partea lor.


Eu nu am nici o dreptate. Iar in topicul asta eu nu m-am inversunat cu nimic. Captain Obvious...please check the thread again. Nu doresc sa me delimitez de parerile lui Fishbone sau Iulian - le sustzin 100% dar nu doresc sa fiu acuzat de a fi parte activa si instigatoare intr-un duel ideologic al luptei de clasa. Mersi.
T u d o r
Nu man, nu m-ai inteles. Este vorba de intreaga lupta din forum, germane vs subaru, subaru vs germane, noi vs voi, ei vs ele, etc. biggrin.gif
Ideea era ca tu si Impulse ati fost port-stindardele celor doua "puteri", Japan and Germany. Asta nu am intentionat sa fie jignitor la adresa niciunuia dintre voi, daca asa s-a inteles imi cer scuze. Nu prea obisnuiesc sa jignesc oamenii, cu atat mai putin daca nici nu mi-au facut rau. smile.gif
ex-f1
QUOTE(> T u d o r <)
Nu man, nu m-ai inteles. Asta nu am intentionat sa fie jignitor la adresa niciunuia dintre voi, daca asa s-a inteles imi cer scuze.


Nu man...nu m-ai jignit. Am interpretat eu gresit si imi cer eu scuze. Vezi tu...nu sint nici Germano si nici Japonezo-fil insa parca nici nu concep sa fii sclavul unei marci. Mie imi plac si Subaru si lexus si infinity si Honda si Mertz si Audi si BMW. E drept sint partizan pentru partea japoneza...insa NU sint sclavul unei marci. Parerea mea este ca sint totusi persoane care se inchina unei marci anume...si zic ca totusi eu nu sint unul din ei. Nu stiu daca mi-am explicat punctul de vedere.
T u d o r
Ba da, si sunt de acord cu tine. Si mie imi plac si Accord-ul european, si serie 3, si serie 5, si Subaru Legacy si altele . smile.gif
madalina
F1anatic, trebuie sa activezi noua parola pentru a merge.

Daca ai fi fost banat ai fi vazut un mesaj care te-ar fi anuntat asta.

Despre ce conflict vorbiti ca eu n-am intrat de marti sau miercuri pe forum si nu stiu despre ce vorbiti. blush.gif
T u d o r
Pai... despre eternul conflict germane vs japoneze, sunt deschise 2 noi topicuri pe aceasta tema de interes national. biggrin.gif
QUOTE(madalina)
F1anatic, trebuie sa activezi noua parola pentru a merge.

Daca ai fi fost banat ai fi vazut un mesaj care te-ar fi anuntat asta.

Despre ce conflict vorbiti ca eu n-am intrat de marti sau miercuri pe forum si nu stiu despre ce vorbiti. blush.gif



f1 a activat parola...si pe parol d'honeur ca nu merge !
madalina
mai cere o parola noua.logheaza-te cu mailul din profilul tau, incearca apoi numai cu usernameul.

Altceva nu stiu xe sa iti zic. Banuiesc ca astea normale gen CAPS le-ai verificat. eu schimbasem parola data, dar utilizand opera, am intrat cu firefox unde aveam memorata vechea parola si nu am mai putut intra, normal.
QUOTE(madalina)
mai cere o parola noua.logheaza-te cu mailul din profilul tau, incearca apoi numai cu usernameul.

Altceva nu stiu xe sa iti zic. Banuiesc ca astea normale gen CAPS le-ai verificat. eu schimbasem parola data, dar utilizand opera, am intrat cu firefox unde aveam memorata vechea parola si nu am mai putut intra, normal.


Am facut si degeaba.
madalina
eu nu stiu ce sa iti mai zic. Il intreb maine pe admin.
yeotamara97
Pot să te văd standin' https://cleaningservicesgainesvillefl.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.