Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NATALIE PORTMAN ofofofofofof POZE
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Patratele rosii
R a z v a n
am vazut azi-noapte V for vendeta (ca n-am avut somn pe caldurile astea) si m-am reindragostit de natalie (dupa ce am vazut CLOSER am fost varza-varza 2 zile) biggrin.gif biggrin.gif



voi domnilor (si eventual doamnelor) ce parere va face d-ra? blink.gif
R a z v a n

R a z v a n
deh- fiecare cu pasarica lui... unii cu BMW-urile (care sunt foarte tari, mari si frumoase!!!) eu cu naty biggrin.gif biggrin.gif
Geroge73919
Stai linisit esti normal, si eu dupa ce am vazut Closer eram "entuziasmat" mai stia un pic ca incepe sa iti treaca biggrin.gif
R a z v a n
R a z v a n
R a z v a n
R a z v a n
R a z v a n
air_wolf
QUOTE(R a z v a n)
voi domnilor (si eventual doamnelor) ce parere va face d-ra? blink.gif


o sa faca si ea copii, o sa se ingrase si-o sa arate naspa biggrin.gif
R a z v a n
ce stil ai sa strici chefu omului...
air_wolf
as vrea si eu s-o vad closer... drunk.gif
f1anatic
QUOTE(R a z v a n)
ce stil ai sa strici chefu omului...


Razvane...citzi ani ai, daca nu te superi ca intreb ?
R a z v a n
nu-ti raspund pentru ca stiu ca de fapt tu esti natalie portman undercover blink.gif vezi mp
f1anatic
QUOTE(R a z v a n)
nu-ti raspund pentru ca stiu ca de fapt tu esti natalie portman undercover


I'm too sexy...too sexy for my shirt ! Vrei sa mi-o dau jos?
HalbaSus
Sincer mie mi se pare ca are sanii cam mici blush.gif biggrin.gif
ivghenie74744
scuze! dar cine e tipa?!
Armadyllo
scrie prin poze... biggrin.gif

eu zic ca Jessica Alba---e mai ... :boxing: ...bunaaaaaa....am zis-o
R a z v a n
QUOTE(HalbaSus)
Sincer mie mi se pare ca are sanii cam mici blush.gif biggrin.gif

ce-i drept așa e, și îți mai zic ceva.-are și fundu lăsat. Da apoi începe să se miște, să vorbească, să zâmbească...dacă intri pe 89.com e pe invers, toate arată bestial dar nu trei să vorbești cu ele...
Seri
Mi se pare mie, sau seamana izbitor de mult cu Keira Knightly? Eu intotdeauna le incurc! Keira stiu sigur ca a jucat in "King Arthur", care a fost acuma seara pe HBO. Una dintre ele a jucat in "Star Wars ep 1,2,3" si "Pirates of the Caraibean 1,2". Nici una dintre ele nu are un fizic de laudat.
Niste poze pentru comparatie:
Paul46623
Pah. Asia Argento for the win!
Watcher
Se vede ca le confunzi biggrin.gif:D ca Natalie Portman a fost in Star Wars generatia noua, si in Closer si Vendetta, iar Keira Knightley a fost in Pirates of the Caribean, si in DOMINO si Pride and Prejudice varianta nr 45263 (sunt mii de variante la aiureala asta de film)

Mie unul nu mi se pare ca seamana, Natalie Portman este o actrita tare, cu talent, iar Keira just a pretty face in my book (si nici nu mi se pare asa pretty tongue.gif )
mike.omega
Asta e forum auto si atat!
Oricine vrea sa vada o poza cu X "vedeta" poate da un search pe google si gaseste!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.