Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kilometri reali ??
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volvo
Dan83114
Salut! am un Volvo S40 1,9TDI din 1998. Masina a fost adusa in tara in anul 2001, iar cand am cumparat-o eu (in aprilie 2006) avea la bord 107.000 km. Am fost cu ea la o reprezentanta Seat (in targoviste nu exista reprezentanta Volvo blush.gif ) la KTS si i-am rugat sa-mi spuna daca nr. de km. sunt reali. Au zis ca da. Intrebarea mea este urmatoarea: poate fi inselat kts-ul de o modificare anterioara a nr de km? Daca da, esista vreo posibilitate de a afla nr reali de km ???
mihai54363
Habar n-am, poate te poate ajuta Horia..
Horia65398
Dan, da-mi pe privat seria de sasiu a masinii si vedem ce putem rezolva
sote
La mine a corespuns tot ce era in cartea service cu ce mi-a spus Horia si cu ce a zis KTS-ul.

@Mihai pe cand un service Volvo pe la Cluj?

Stiu ca acu vreo 2 ani era unul.
mihai54363
Eu nu lucrez la Volvo dar ma bucur ca am unul.....

by the way,
incerc sa aflu si eu preturile pentru cateva repere si am trimis un email la service-ul Volvo pe la inceputul saptamanii dar nu am primit raspuns....cui trebuie sa ma adresez?

Nu vreau sa pun paie pe foc, stiu ca se discuta intr-un alt topic tot felul de probleme cu service-ul Volvo.....parerea mea este ca atata timp cat exista o reprezentanta unicaVolvo vor fi si neplaceri....de, concurenta "within one brand" are beneficiile ei pe care eu le astept dupa 1 ianuarie 2007.
Horia65398
Mihai, da-mi reperele pe privat si se rezolva
Horia65398
Mihai, ti-am trimis reperele
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.