Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MAZDA TUNING / poze cu tunate samd
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
R a z v a n
rx-8 police car

James Kilowatt
kitch :puke:
R a z v a n
mx-5
R a z v a n
R a z v a n
R a z v a n
R a z v a n
Tokyo drift...
R a z v a n
RX-7 tokyo drift...
BandiT
asta ultima a"jucat" in fast and furios tokyo drift
air_wolf
aia albastra e chiar frumoasa. restul, mai ales alea gen lambo :puke: trebuie sa ai stomac sa le privesti.
R a z v a n
mda, stii de fapt cum cred ca e? e addictive - incepi timid cu o bara cu un prag apoi mai vrei un eleron hotz, pe urma o vezi p-alu vecinu si o vrei si mai si decat ti-ai propus... eu am facut 2 pentru parcul TiriacAuto le vezi aici:


acum as fi vrut sa fi umblat si pe la motoare, audio, etc
air_wolf
aia albastra am vazut-o si auzit-o live wink.gif mi-au placut, exceptie au facut croamele de la jante. mergeau unele carbon, s-ar fi pupat cu aspectul capotei. chiar, e din fibra sau doar folie?
R a z v a n
jante carbon..adica negre - dadadada!!! am cautat pete tot nu am gasit in timp util sau ce am gasit trebuiau puse cu flanse suplimentare - nu am incredere. capota - carbon - la transport mi-au ciobit-o un pic...deh nu se vede prea tare daca inchizi un ochi...poti sa o mai vezi (pe ea, masina) o tin parcata frumos langa facultatea romano-americana.
R a z v a n
R a z v a n
R a z v a n
R a z v a n
cristi52331
Razvan,

eu am o 323, mai precis faceliftu' de la 323, exact modelul negru din poza...am lovit-o usor in fata, exact cat sa crape masca, fiind nevoit sa o inlocuiesc. Am facut aceasta minunata operatiune la INSCUT. Nu am fost deloc multumit de modul in care au prins baietii de la tinichigerie masca (fata) cea noua si am insistat sa mai incerce...au mai pus ei ceva "suflet" dar tot nu sunt multumit,se vede ca e prinsa ca dracu'. Sunt tare nefericit. Ai cumva idee unde as putea sa merg ca sa am si eu fata la masina prinsa bine, sa arate camca noua??? As fi tare recunoscator pentru un asa ajutor....
Baby Blues
Foarte frumos break-urile de mai sus. Nu mai posta poze din astea ca incep sa-mi fac sange rau. :bash:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.