Help - Search - Members - Calendar
Full Version: VREI SA STI CE MASINA SA-TI IEI ?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
*****81107
Nu te poti hotari ce masina sa-ti iei ?

Apasa pe link-ul asta:
AJUTA-MA SA ALEG MASINA

Sper sa va fie de folos.
f1anatic
Nu dude
http://www.myproductadvisor.com/mpa/home.do
_Constantin_
Primul link e ok dar informatia continuta acolo e nerelevanta. In primul rand la Avensis arata ca are 4 stele euroncap cand ea saraca are 9 airbaguri standard si 5 stele pline.
DORU
F1anatic, link-ul e OK, insa la automobile brand-ul Skoda nu e inserat, iar in Europa el ocupa un loc merituos la vanzari...Deci e usor incomplet.
Asta nu inseamna ca nu e un ajutor bun pt indecisi sau neinitiati!
Cornel001
Ala al lui fanatik e pt fraierii de americani arigato.gif
Bianca81932
QUOTE(Cornel001)
Ala al lui fanatik e pt fraierii de americani arigato.gif



dar iti da date mult mai exacte pe baza informatiilor selectate de tine biggrin.gif
HalbaSus
QUOTE(Cornel001)
Ala al lui fanatik e pt fraierii de americani arigato.gif


Si uite cum te-ai ales si tu cu un avertisment :ban: pe viitor incearca sa nu faci generalizari de dragul "coolnes"-ului (ca sa folosesc un cuvant al "fraierilor" americani)
Cornel001
Halba... te simti cumva ? :naughty:

PS tre sa-mi cer scuze... cred ca era mai bine sa pun cuvantul incriminat intre ghilimele... poate asa ii "intepa" mai putin in "fund" pe unii din colegii forumisti :bye:
f1anatic
QUOTE(Cornel001)
Halba... te simti cumva ? :naughty:

PS tre sa-mi cer scuze... cred ca era mai bine sa pun cuvantul incriminat intre ghilimele... poate asa ii "intepa" mai putin in "fund" pe unii din colegii forumisti :bye:


Si cu si fara ghilimele, sintagma "fraierii de americani" tot din putzul gindirii a fost scoasa drept ceompensatzie la altceva.

DORU, asa-i nu are toate masinile, respectiv multe masini €uro. Insa e un model de website. Si intre noi fie vorba...am incercat sa scot Legacy printre optziunile awd si nu am reusit ! Oare in America nu o veni cu awd ?
f1anatic
QUOTE(Cornel001)
Halba... te simti cumva ? :naughty:

PS tre sa-mi cer scuze... cred ca era mai bine sa pun cuvantul incriminat intre ghilimele... poate asa ii "intepa" mai putin in "fund" pe unii din colegii forumisti :bye:


Si cu si fara ghilimele, sintagma "fraierii de americani" tot din putzul gindirii a fost scoasa drept ceompensatzie la altceva.

DORU, asa-i nu are toate masinile, respectiv multe masini €uro. Insa e un model de website. Si intre noi fie vorba...am incercat sa scot Legacy printre optziunile awd si nu am reusit ! Oare in America nu o veni cu awd ? Oh wait...am selectat sa fie si iute....si mi-au recomandat Infinity G35x care stim cu totzii ca e mai iute ca o Legacy statzionara.
HalbaSus
Ma simt cumva ce ? American ? Fraier ? ah nu... sunt doar moderator... si ca moderator trebuie sa veghez ca discutiile sa aiba un caracter civilizat... Daca facem generalizari de genu: toti americanii sunt fraieri, toate masinie frantuzesti sunt proaste, toate masinile japoneze sunt nemuritoare, toate masinile italiene se strica in 2 luni, etc... atunci am putea face un set de "dogme" si am putea desfinta forumul.
Ideea e ca pe acest forum ar trebui sa iti sustii opiniile cu argumente... poti sa zici ca site-ul acela are date incomplete, nu e obiectiv, prezinta mai avantajos o anumita marca... dar daca faci "fraieri" (chiar si in ghilimele) toti americanii nu o sa pari deloc convingator.
air_wolf
QUOTE(f1anatic)


e slab rau de tot... eu vroiam o toyota lancruiser si el mi-a dat honda accord sedan biggrin.gif daca in sedan intra si schiurile, si bicicletele si are si 4wd si face parte din categoria SUV si pick-up eu ma inclin in fata lor si-mi iau trotineta biggrin.gif
VECTOR
la mine a reiesit ca imi trebuie o honda accord...astept donatii biggrin.gif
striker_astral
MIe mi-a afisat niste masini de n-am auzit in viata mea de ele blink.gif ...una avea consum de 30 L/100 km :bash:
Luka
Mi-a dat numai japoneze smile.gif

Honda Civic Coupe, Toyota Corrola, Honda Civic Sedan, Toyota Yaris 3 usi...

DE asemenea, primesc donatii biggrin.gif
James Kilowatt
Si mie, exact aceleasi smile.gif
Sincer sa fiu la astea m-as fi gandit si eu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.