Help - Search - Members - Calendar
Full Version: probleme la editare
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
eddie
Cand editez un text pe forum se intampla ca sa-mi sara cursorul in locatii aleatoare si in momente aleatoare. Sistemul e verificat si nu are virusi sau altceva de genul acesta. Pare a fi o problema a editorului de texte. Daca a mai patit cineva asta.....
mike.omega
Topaie? tongue.gif biggrin.gif
La mine nu se intampa nimic anormal :angel:
eddie
Scriu cate un rand,doua,dupa care sare cursorul printre cuvintele scrise,daca nu sunt atent,scriu o varza ! biggrin.gif
Armadyllo
...pai Eddie...ochii trebuie sa stea in ecran...nu la tastatura biggrin.gif asa vei observa mai repede greselile beer.gif
eddie
Mda,astept totusi un raspuns de la Admin..... :angel:
mike.omega
Pai Adminu sta cu burta la soare prin statiunile din sudul litoralului romanesc tongue.gif Ii e cam greu sa iti raspunda acum. De luni incolo he's back!
admin
QUOTE(E d d i e)
Cand editez un text pe forum se intampla ca sa-mi sara cursorul in locatii aleatoare si in momente aleatoare. Sistemul e verificat si nu are virusi sau altceva de genul acesta. Pare a fi o problema a editorului de texte. Daca a mai patit cineva asta.....


Cred ca e de la tine, se rezolva cu un restart..softul e ok. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.