Help - Search - Members - Calendar
Full Version: caut golf3 vr6
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Iulian8
daca are cineva dintre voi de vanzare sau stie pe cineva care are de vanzare un golf 3 vr6, 174cp , preferabil neinmatriculat, sa imi dea de stire pe : giuliani99@yahoo.com
eventual un g60.
va multumesc!
Iulian8
ceva de genu asta
alex20
nu te-ar tenta direct un corrado?stiu pe unu din bucuresti care are unu full option la 2500 euro fiindca-i lovita la aripa dreapta si are parbrizu sapart da nui afectat nici macar lonjeronu deci nu-i tare lovita.
alex20
http://www.4tuning.ro/bazar/bzdet.asp?id=516

asta daca nu ti se pare mult 400 de cai
Iulian8
nu ma deranjeaza 400cp insa in romania nu ai de unde si nici ce sa faci cu ei, cu mici exceptii bineinteles. masina din linku ala de mai sus e din canada, eventual daca rezolvi tu cu trasportu...
am avut pana anu trecut un corrado g60 cu 160 cp, pe care l-am ridicat pana pe la 220 din cip tuning, evacuare, filtre...etc si acum imi pare rau ca l-am vandut insa parca as vrea totusi un golf vr6 de 174 cp. am gasit in germania insa daca totusi gasesc aici , scutesc un drum, de aia am intrebat pe forum.
dar daca zici ca tipu ala din bucuresti are un corrado tare, poate imi zici cum il contactez si , nu se stie, poate imi pica cu tronc. mersi mult.
alex20
uite un nr de tel:0726562465
masina este usor avariat si geam spart dar tipu asta stie de unde sa-ti cumperi piesele(de la un prieten de a lui iti iei toate piesele defecte cu 500 euro)
pretul masinii este de 2500 euro(are piele alba).eu am vrut s-o cumpar dar m-am certat cu aprintii si asta e...
Iulian8
mersi f mult, o sa il sun sa imi trimita niste poze sa vedem despre ce e vorba.
si totusi insist , daca cineva are cunostinta de un vw golf 3 vr6 174 cp, il rog sa ma contacteze, fac cinste!
Iulian8
inca mai e valabil....
Gardan25835
incearca pe www.vwforum.ro
SSARG
Mai cauti masina? Stiam pe cineva cu un VR6, daca mai esti interesat da un semn.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.