Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vreau sa cumpar
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Mihai69739
Ce Opel credeti ca gasesc la max. 7.000eur? Masina este pentru parintii mei. de preferat Astra sau Corsa. Mii de multumiri!
vma
Astra 2001-2002 DTI. cu putin noroc gasesti un 2.0 daca nu, e super si 1.7
Bogdan79883
mai bine o corsa buna decat o astra manarita. Eu nu cred ca o sa gasesti astra din 2001-2002 diesel la banii astia.
vma
Eu am iesit cu a mea din 2000 la 150k km in 6800Euro. kilometrajul e manarit numai daca s-au apucat si nemtii de porcarii pentru ca a fost adusa de dincolo. Si a mea are multe chestii modificate care costa (suspensii sport, spoilere, folii, etc.)
Seri
Astazi am vazut pe strada un Astra G Caravan 1.7 DTI cu 6.800E. Sigur gasesti si in Bucuresti.
florin58588
Gasesti la 7000 masina buna, treaba este sa nu arunci banii pe prima vazuta,eu am luat acum o luna un astra din targ la 7000 din 2001 si sunt f multumit de ea, plus ca masina a fost a unei persoane care in afara de ce fura de pe la serviciu nu a carat altceva cu ea,si arata f bine.Sfaturile cu am vazut si la 6800 sunt bune numai ca trebuie sa te uuiti daca masina respectiva nu are ceva busit sau defect.Eu am avut debimetrul dus dar a meritat la 7000.Bafta si beleste ochii
Serban66387
Salut Sefu'

Daca dai 8000, iti vand Zafira mea (KM reali, toba noua, toate facturile de service...)

OPEL Zafira 1.6 Comfort

Roti vara alíaj + Roti Iarna

Erstzulassung 2000
Kilometerstand 70000 km
Farbe Rot
Leistung 74 kW / 100 PS
Hubraum 1598 ccm
Treibstoff Super
Ausstattung Airbags (Fahrer/Beif./Seiten), Radio/Cassette, Rückspiegel elektr., Sitzhoehenverstellung, Airbag Fahrer, Airbag Beifahrer, Anti-Blockier-System, Colorglas, Heckscheibenwischer, Klimaanlage, Kopfstuetzen, Radio, Ruecksitzbank geteilt, Servolenkung, Wegfahrsperre, Zentralverriegelung,...


Singura problema e ca, dupa cum ai banuit deja, masina se afla in GERMANIA.
In rest, te asigur ca e o masina care nu m-a lasat nici o data in drum!

Daca ai interes si intrebari - astept
:wave:
Serban66387
Sa dai 7000 pe o cacareaza de Corsa ... e pacat - parerea mea blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.