Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TETIERE LADA 1200?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Cristi82394
Exista asa ceva?pot sa adaptez de la alta marca?Se schimba scaunele?Cine stie sa ma imformeze si pe mine?
Dragos56563
Exista tetiere pentru lada, dar numai pe modelele de la 2104 in sus. Si, normal, te opresti pe undeva... Chestia e ca pe scaunele de 1200, 1500. nu pot fi puse tetiere. De la 1600 in colo scaunele s-au schimbat. In cazul tau, singura solutie e sa schimbi scaunele...

:wave:
mihail81843
Da exista si tet. pt scaunele mai vechi. Poti gasi in bazar s-au la dezm. exista un model care nu are tija ... are un sup care se aplica peste scaun ,se stringe si vine la fix. Am avut asa ceva ,unde mai pui ca sint si foarte frumoase.S-au schimbi scaunele........dar ai ceva de lucru treb ceva modificari.si ultima varianta mergi la tapiter si modificale pe cele originale. La un meserias . Surprizele vor fi de proportii. :wave:
Cristi82394
Multam.O sa ma gandesc la cea mai buna solutie si o sa va spun ce am facut.
Cosmin65397
Din cate mai stiu scaunele de Moskvitchi se potrivesc de minune pe laditele noastre si sunt si cu tetiere!
bakhus70370
Eu am de 2107 si se potrivesc perfect.Ieri mi le-a laudat un prieten care are un bmw seria 3 beer.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.