Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lista angajati dealeri Skoda din tara - calificative !
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
DORU
Precizari:
- informatiile sunt luate de pe acest forum
- numarul de telefon se poate afla pe site-ul fiecarui dealer


Va rog sa faceti completari succinte si obiective in cadrul topicului despre Dealeri, aici ramane numai lista pe care o completam periodic! Multumesc!

Oras : Bucuresti
Dealer : Brady Trade
Persoana OK : Cristian Preoteasa, Cristian Mateescu, Elisabeta Negoita
Persoana NON-OK: Alexandra Harabagiu

Oras: Bucuresti
Dealer: Avia Motors
Persoana OK: Andreea Stancila, Daniel Dragomir, Radu Staneasa, Florentina Maxim
Persoana NON-OK: Tudor Pasare

Oras: Bucuresti
Dealer: Porsche Aviatiei
Persoana OK: Ionut Nicolescu (1 vot), Adrian Robescu, Cristina Turcan
Persoana NON-OK: Ionut Nicolescu (1 vot), Adrian Sarbu

Oras: Bucuresti
Dealer: PBV 1
Persoana OK: Danut Ionut Costache, Alexandru Tanasoiu
Persoana NON-OK:

Oras: Timisoara
Dealer: Procar
Persoana OK: Bogdan Doru, Liviu Zimcea
Persoana NON-OK:

Oras: Constanta
Dealer: Autogrup
Persoane OK: Codrin Weber, Victor Regep, Ioana Vaduva (2 voturi)
Persoane NON-OK:
Persoane 1/2 OK: baietii din service

Oras: Cluj
Dealer: Compexit Trading
Persoana OK: Dir. Rota, Ana Coroian, Traian Harangus
Persoana NON-OK:

Oras: Brasov
Dealer: Delcar Brasov
Persoana OK: Vali David
Persoana NON-OK:

Oras: Satu Mare
Dealer: West Car
Persoana OK: Robert Rogojan
Persoana NON-OK:

Oras: Craiova
Dealer: Autec Autotehnik
Persoana OK: Florin Rotaru
Persoana NON-OK: - ceilalti vanzatori ambulanti de la reprezentanta
guerilla
Doru, sa treci toate firmele in primul mesaj din topic, ca sa nu stea lumea sa citeasca douaj'de pagini sa gaseasca toti dealerii smile.gif
alta rugaminte, va rog sa argumentati de ce e persoana ok sau nu e ok smile.gif asta ca sa nu existe suspiciuni si sa para mai obiectiv laugh.gif

mersi.
DORU
Desigur ! arigato.gif

P.S. Va rog numai sa postati si aici succint datele despre dealer, oras si numele persoanei cu calificativ, pt a putea opera mai usor updatarea listei. Comentariile raman in topicul despre Dealeri. Multumesc !
adrian78254
Va vine sa credeti?????
Ionut Nicolescu de la PBA s-a interesat (pe email) de masina mea -
cum merge, cat de multumit sunt... Omul asta nu mai avea nimic de castigat asa ca eu il vad la +
Cu stima, Adrian Militaru

LE by Doru:

Asa cum am scris de la primul post, va rog sa adaugati comentariile doar la topicul special si anume aici : http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...4&start=220
DORU
Lista a fost actualizata !
ion113059
eu am fost la avia la tudor pasare....pare cu potential dar iti da impresia ca uneori este f plictisit de ceea ce face....in rest e ok...dar ca orice dealer....dupa ce iti ia banii......cam delasator.....nu stiu...eu ...m-as implica mult mai mult...si dupa ce iau banii...totusi.....omul ala putea sa ii dea colegului sau sa mearga la alt dealer....e vorba pina la urma de respectul meu ca si agent de vanzari..cred.....
si succes tuturor skodistilor....si mai am asa de mult pina vine masinuta...in nov-dec 2007
iulian42012
Salut....Eu am fost la Porsche Vest la Alexandru Tanasoiu un baiat de nota 10 pana acum. M-a ajutat foarte mult in configurarea masinii, chiar si dupa ce am platit avansul s-a purtat super ok cu mine. Am facut foarte multe modificari la configuratia initiala chiar si dupa o luna de la plata avansului. M-a sunat de fiecare data cand au aparut ceva modificvari la masina respectiv ca banii au intrat in contul fabricii, ca masina se fabrica in saptamana, etc, etc....
DORU
Lista a fost actualizata !
Daniel65671
Doru, Florentina Maxim nu mai lucreaza la Avia.
TBD98339
Liviu Zimcea nu mai lucreaza la Procar Timisoara
Maf
Oras: Bucuresti
Dealer: Porsche Aviatiei
Persoana OK: Cristina Turcan

A fost f amabila atat la contractarea masini cat si la livrarea masini.....a avut rabdare si ma indrumat pe tot parcursul(program rabla)...oricum am fost foarte multumit
BlueWave
Salut,

poti sa treci la non ok pe "VISAN" AVIAMOTORS. mi-a vandut o masina sh , ascunzambu-mi defectele (faptul ca a cam fost tavalita si sudata).

Multumesc,
FloriNeacsu
Buna ziua. Am si eu o intrebare lucreaza cineva de aici la firma Skoda? Sau cunoasteti pe cineva care lucreaza? Nu ma intereseaza functia.... as vrea sa fac studiu de caz la licenta pe Skoda... si nu vreau sa stresez persoana respectiva decat cu cateva intrebari pe care le am intr-un word... il trimit, raspunde si gata. Sa pot face eu o descriere. Mersi!

Va rog sa-mi trimiteti un mail sa putem comunica. drive.gif
Mail: flory23_ian@yahoo.com

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.