Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Curatenia de vara
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
mike.omega
Salut!
De azi incepand declaram deschisa curatenia de vara! Orice moderator/admin este invitat sa isi curete ariile pe care le are in grija, adminii pot curata peste tot asa ca la treaba! :!:

Anunt pentru toata lumea: Sa nu va mire ca va scadea numarul(total) de posturi sau ca dispar anumite discutii, it's summer time si trebuie sa facem ordine! biggrin.gif
DORU
Ce bine e sa fii furnica... si sa incepi din vreme! :angel:
Impulse
Am observat si eu anumite threaduri ce ar trebui curatate. Totusi cam care sunt criteriile? Banuiesc ca raman doar cele cu caracter informativ.
eddie
Rog adminii sa fie putin mai expliciti,ca acum pun mana pe maturoiul ala mare ! devil.gif
madalina
subiectele fara raspuns, subiectele inchise cu 2-3 replyuri, unite subiecte daca se discuta acelasi lucru in mai multe locuri, subiecte vechi de 2-3 ani cu 2-3 replyuri neinteresante etc
V70XC86504
Prima impresie a mea: este cam dezordine pe aici.
Titluri puse aiurea, continut total diferit.
DORU
Intra pe aria Skoda si revino cu impresii...il voi considera feed-back.
Virgil47474
salut,

in sectiunea opel nu se mai face curatenie?
sau macar niste atentionari sa nu se mai deschida topice pe aceeasi tema - vezi astra 1.7 - parca astea se scriau intr-un singur loc.... :bash:

sunt cel putn 5 topice noi in legatura cu astra 1.7 care contin subiecte deja discutate in topicul Astra G....
eddie
Atentionarile exista,dar din pacate oamenii din graba de-a gasi solutia salvatoare,deschid un topic nou, sa fie citit imediat si sa li se raspunda cat mai repede la problemele ridicate...
Am mai mutat eu cateva,dar a trecut ,,curatenia de vara",ca a venit toamna de-a binelea !

Sper ca acum cand toate subiectele comune sunt bagate la un loc,sa nu vina altul sa spuna ca nu intelege nimic din acel topic.Asa este cand se strang la un loc mai multe topice.In fine,toate discutiile sunt despre acelasi model de masina,asa ca,sper sa nu se sesizeze altcineva si cu problema asta.
madalina
Asa ca tot se apropie Craciunul, m-am apucat s afac un pic de curatenie in aria masini.ro. Cine nu isi mai gaseste topicul acolo, sa stiti ca nu l-a sters nimeni (cu exceptia unuia unde era o problema de drepturi de autor), gasiti fiecare topic in aria unde trebuia postat de prima data.
Andrei Suzuki
Mie de ce mi-ati sters topicul de aseara?
Andrei Suzuki
Mda,vad ca nu pot sa editez. Scuze,acum am vazut ca l-ati mutat la off topic. Dar de ce?
yeotamara97
Mi-a dat blues și cerul roz, apoi violet https://pittsburghdoula.com
yeotamara97
Pentru noi bagajele și mă lăsați cu ea https://financialadvisorsantarosaca.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.