Help - Search - Members - Calendar
Full Version: parbriz
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
popa76414
Multumesc pt sfaturi ,am gasit in cele din urma, nu am cautat unde trebuie,imi cer scuze.
eddie
In Bucuresti vei gasi cu siguranta.Ia un anunt telefonic si vei gasi cativa care dezmembreaza numai Reno-uri !
CruiSeR
Nu te luat dupa vorbele din popor ca s-ar putea sa ramai cu buza umflata.. mai cauta
Alex-F1
Sincer nu stiu daca se potriveste parbrizul de Dacia Nova, dar mie nu-mi vine sa cred ca intr-un oras asa mare ca Constanta (scuzati cacofonia) sa nu gasesti un biet parbriz!!! blink.gif In Timisoara sunt o gramada de schrot-uri care au tot ce vrei si ce nu vrei in materie de masini, iar ziarul e ticsit saptamanal cu anunturi de dezmembrari...deci mai cauta, ca nu se poate sa nu gasesti.... Succes! :wave:
Ghita A.
Eu am patit la o Lancia Thema sa mi se fisureze urat de tot parbrizul, si am iesit mai ieftin decat ma asteptam: 400 Ron cu tot cu montaj la o firma de parbrize din Sibiu. A iesit ca nou, super multumit de el. Firma zicea ca are parbrize pt orice masina. A mea Lancia e din '85.
M-as mira sa nu aveti si in Constanta o astfel de firma.
Plus ar mai fi varianta cu dezmembrarile, dar nu stiu cum o sa iasa montajul. La mine la Lancia era ceva mai pretentios montajul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.