Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sistem navigatie
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
dan79362
am achizitionat recent un golf dotat cu sistem navigatie original vw. poate cineva sa-mi spuna daca merge si pe romania, daca exista harti, de unde se pot procura, etc. Daca poate cineva sa ma lamureasca despre sistemele de navigatie as fi recunoscator. Eu nu am nici un cd navigatie la el. cum sa fac sa fie functional in romania sau macar in afara?
Andrei-287
Din pacate ceea ce cauti tu nu exista...
Singurele navigatii cu hartile romaniei sunt cele de pe PDA-uri : Garmin, iGo, Nuvi, etc.

Si eu am pe un A6 navigatie si am cautat ca si tine....Insa sunt in relatii bune cu un concesionar VW, Audi, etc. si ma anunta cind apare....Oricum nu mai devreme de tomna-iarna 2007.
Alin100888
QUOTE(Andrei-287)
Din pacate ceea ce cauti tu nu exista...
Singurele navigatii cu hartile romaniei sunt cele de pe PDA-uri : Garmin, iGo, Nuvi, etc.

Si eu am pe un A6 navigatie si am cautat ca si tine....Insa sunt in relatii bune cu un concesionar VW, Audi, etc. si ma anunta cind apare....Oricum nu mai devreme de tomna-iarna 2007.


toamna iarna 2007 in cel mai fericit caz. din pacate la cum merg lucrurile la noi sa fim fericiti daa apare in 2008
:bash:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.