Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cum ar fi fost daca.......?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Logan Berlina/MCV/Pick-up
Borcan77786
E incontestabil succesul modelului Logan in tara si afara, desi multi au ceva cu el...... Sunt mai mult decat curios sa aflu si parerile altora in legatura cu un subiect care probabil ar putea parea stupid, dar ce s-ar fi intamplat cu Dacia, cu fabrica propriu-zis, daca Loganul nu ar fi avut succes din diverse motive.
Sa nu incepeti ca faze de genul "dar a avut tongue.gif", stiu si eu ca au masurat de 10X si au taiat 1 data dar........
Ma intereseaza si acest scenariu, ce ar fi facut Renault.....pt ca Logan e un model mult mai important pt ei decat a fost Velsatis.
Astept pareri.... :wave:
T u d o r
Pai faceau VelSatisul in loc de Logan... biggrin.gif

Ok, fara gluma, eu cred ca daca nu reusea Loganul, er fi adus un model sau mai multe de la ei si le-ar fi produs aici, nu ma intreba ce si cum, nu sunt strateg. smile.gif
Borcan77786
hmm si am fi ajuns cum era turcia acum 10 ani.....sau ar fi zis "inca o dacie"....... blush.gif
Felix60549
Probabil readuceau Solentza in actualitate, Dacia cu cea mai buna priza la public! biggrin.gif
florin55503
foarte greu de spus. se putea intampla orice inclusiv la vanzarea fabricii, cum s-a spus mai sus se mergea in continuare pe solenza care era o masina de succes in RO
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.