Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Un martor aprins la bord!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
OaneA4
Spuneti-mi si mie ce semnifica martorul din imagine (cel galben) ca eu nu am cartea masini.
Lucian79499
dar e in flamanda .. asa ca nu cred sa-ti foloseasca !

:romania:
Lucian79499
si iaka ce uituc sint ..
este chestia aia .. dar in loc de 1 scrie 2 si la mine se aprinde .. cand trec de 140 km/h .. si sint pe pilot ... dar nu tot timpul !

:romania:
adi45619
Sunt 2 limite de viteza care se aprind pe rand atunci cand depasesti viteza la care sunt setate. Le scoti daca apesi lung pe un buton de pe bord, de langa cadrane, nu mai stiu exact care. smile.gif Ca sa setezi viteza apesi scurt.
OaneA4
Asa e. Apare cand depasesti viteza setata cu peste 10kmh Setarea vitezei se face apasand scurt la viteza dorita butonul check iar dezactivarea se face apasand acelasi buton mai mult de 1 sec. M-am speriat degeaba smile.gif
HalbaSus
Lasa tu ala galben... problema e cu ala rosu... vezi ca ai nevoie de ulei biggrin.gif
OaneA4
Cand am facut poza motorul era oprit si dadsusem check ca sa pot face poza. Doar ce-am facut schimbul de ulei si nu-mi apare nimik in timpul mersului smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.