Help - Search - Members - Calendar
Full Version: bara fata Golf IV
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Davidinho
Are cineva idee cam cat costa o bara fata originala de Golf IV?
Mi-a indoit-o un bou care mergea pe interzis. Nu e f grav dar se vede cam urat de aproape.
Si pe unde as putea sa gasesc asa ceva?
Lucian72846
Incearca la un dealer VW , se schimba pe CASCO ! si ai element original .
Davidinho
Chiar vroiam sa imi fac CASCO dar am o intrebare. Exista vreun nivel de avariere a componentelor pe care tu vrei sa le schimbi ca intradevar sa accepte sa ti-o schimbe? Ca ei pot sa zica, nu domne ti-o reparam doar nu ti-o schimbam
Vlad75531
Sincer sa fiu nu stiu. Cred ca depinde de asigurator la constatare. Daca te intelegi cu el se schimba. Eu nu am avut inca incidente dar am prieteni care daca si-au lovit bara putin, dupa mai aplica niste lovituri mai tari si gata dupa la casco si o schimba.
Lucian72846
Trebuie sa fie bara sparta , nu indoita !
Davidinho
Da stiu ca poti sa te duci intr-un parc vezi un stalp si dai in el de vreo cateva ori. Dar parca nu imi sta in caracter blush.gif
Dar de reparat sper ca ti-o fac ca noua ca altfel... :boxing: biggrin.gif
Lucian72846
Daca tot ai CASCO , nu merita reparata . Trebuie schimbata !
Constantin49238
O bara fata de Audi A 6 (originala de la PORO) 16 mil, iar turceasca 3,5 mil. Fa si tu raportul cu Golf 4.
Lucian72846
Daca plateste asiguratorul , nu merita decat bara de origine !
Davidinho
Da totusi nu se comparam un Audi A6 cu un Golf IV blush.gif M-am mai informat si la Volksparts (nu stiu exact ce e, service, dealer, da stiu ca se ocupa cu piese VW) cica o bara fata de Golf IV costa 2 mil...mie sincer mi se pare un pret normal si realist, ce naiba e doar o bucata de plastic indoita in laterale biggrin.gif Oricum pe asa ceva nu as da mai mult de vreo 3-4 mil in nici un caz
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.