Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NEW Grand Vitara - recensamant
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Grand Vitara
Pages: 1, 2, 3, 4
woe
Me too.

Grand Vitara 5 usi, 2 litri benzina, are 1500 de km, negra, vizibila Bucuresti pe unde se gaseste loc de parcare, de obicei in centru (Biserica Italiana).
Super car.
Am deschis un jurnal de bord .

Bafta

Bine ai venit pe forum. Din pacate, link-urile catre alte site-uri de profil din tara sunt interzise.
Edit by Tudor
woe
Am uitat sa intreb, poate ma poate ajuta cineva cu o carte de utilizare GV in RO sau EN (s-o fotocopiez). A mea e in finlandeza smile.gif
coq
Salut!

hehe... "welcome to the club" si eu caut un "owner manual", cartea mea este in germana... am intrebat la Suzuki Romania daca pot cumpara si mi-au spus ca vin nominal cu masinile ( ce a ce nu cred... dar ma rog).
grandvitara
QUOTE (coq @ Oct 31 2008, 10:16 AM) *
Salut!

hehe... "welcome to the club" si eu caut un "owner manual", cartea mea este in germana... am intrebat la Suzuki Romania daca pot cumpara si mi-au spus ca vin nominal cu masinile ( ce a ce nu cred... dar ma rog).

salut! vreau sa intru si eu in club! suzuki grand vitara 1.9DDIS adus in oct din de.
coq
Salut!
Bine ai venit, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.
grandvitara
QUOTE (coq @ Nov 7 2008, 10:31 AM) *
Salut!
Bine ai venit, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.

multumesc ! si salutari tuturor membrilor!
















coq
Salut, woe mai ai nevoie de manualul de utilizare? Daca da da-mi un private cu o adresa de mail ceva sa ti-l trimit... am facut rost de el, mi l-a trimis si mie cineva.

P.S. valabil si pentru alti doritori smile.gif
flo8200
De o saptamana este una si la Tulcea, singura Grand Vitara din oras.
Diesel, Premium Edition.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.