Help - Search - Members - Calendar
Full Version: C3 XTR sau C4 Urban Jungle (promotie)?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Citroen
Stefan80241
sunt intr-o dilema, dupa ce cu greu m-am hotarat asupra marcii Citroen, acum nu stiu ce model sa aleg...

daca ma poate ajuta cineva cu un sfat + argumente pro/contra, multumesc anticipat! :wave:
Daniel71503
dupa cum ti s-a spus si pe alte forumuri (probabil tot tu esti smile.gif ), alege varianta C4, comparatia cu C3 nu isi are rostul.
Alta clasa, alta tinuta de drum, alta calitate in interior,....., si inca multi de "altii".
jimi78832
recomand c4.intentionez sa cumpar si eu unul si sper ca nu voi regreta
romb
am mai vorbit si pe topicul despre masina mea ... ma bucur ca ai gasit finantare si vrei sa intri in familia Citroen ... dar nu arunca banii pe prostii ... :bandit:

conduc zilnic atat C4 cat si C3 si comparatia nici nu incape ... C4 e mult mai bine lucrat , mai silentios , mai puternic , mai asezat pe drum ... C3 XTR e un C3 normal mai inaltat din suspensie , lucru care il face sa stea mai prost pe drum decat statea oricum (si statea prost biggrin.gif ) , bricolat cu niste bucati de plastic si bare pe acoperis care incearca sa ii dea o imagine macho dar mai degraba cred ca reusesc sa se adreseze femeilor neepilate ... biggrin.gif

conluzie logica : ia-ti un C4.
el_ovy
clar c4... din orice punc de vedere
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.