Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vreau sfaturi pentru cumparare de Fabia Avantaj 1.2 64 CP
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
andrei80377
Buna ziua,
Am vazut pe site-ul celor de la Brady ca au o promotie, adica fac cadou aerul conditionat si computerul de bord, la Fabia Avantaj 1.2l 64CP.
Din considerente de pret, nu pot sa-mi aleg o Fabia mai puternica, de aceea m-am oprit la acest model de 8990 de EURO.
Mai vreau sa va spun ca nu stiu absolut nimic despre acest model, sau despre marka Skoda, am avut un Matiz pe care l-am vandut de curand.
Ii invit pe toti posesorii de Fabia, si pe toti cei care imi pot furniza informatii despre acest model, sa raspunda acestui thread. Avantaje, dezavantaje, probleme, ma intereseaza tot, trebuie sa iau o hotarare cat mai repede, deoarece promotia se incheie pe 2 iulie. Eventual, daca aveti alte propuneri (alta marca la un pret similar, etc) va rog sa imi spuneti.
Va multumesc
Mircea4
Fabia....
Si bune si rele.
Destul de slabuta pentru drumurile de Romania.
Am catva colegi cu masina de Firma Skoda Fabia.
Multe probleme la toate capitolele.
Parbrize, electronica, bucse, service scump etc.

Totul depinde de cat vrei sa mergi cu masina.
La 20.000 km per an este bine.
La mai mult alege ceva mai de firma nu Loganul Cehesc.
DORU
Andrei, bine ai venit pe forum.

Sunt absolut convins ca, inainte sa deschizi acest topic, nu ai cautat daca nu cumva exista deja altele unde forumistii si-au exprimat deja parerea despre Fabia Avantaj. Te invit deci sa citesti articolele din aria Skoda si vei obtine parerile asteptate. Insa, pt a nu fi redundanti, inchid acest topic.
Daca ai vreo nelamurire suplimentara, poti posta in topicul respectiv si astfel se completeza informatiile deja postate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.