Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Un Cross Polo...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Stefan80241
proaspat incepator intr-ale sofatului, nu vreau sa merg pe principiul "dacie 2 ani, ford SH inca doi ani, si abia dupa aia VW nou", pt simplul motiv ca nu ma dau banii afara din casa...

si tot uitandu-ma pe diverse oferte, mi-a atras atentia Cross Polo... insa pe site-ul celor de la VW Romania, au ei o chestie "Dotari de serie"... si nu prea m-am prins, chestia aia se refera la dotarile pe care le are absolut orice model din gama respectiva, dotarile minimale (sunt destul de multe dk aveti timp sa va uitati...)? sau acolo sunt mentionate doar dotarile disponibile pentru modelul respectiv, care, evident, vor fi contracost? pt ca daca e prima varianta, ma gandesc ca si-ar merita banii, cu varf si indesat, spre deosebire de o Fabia, Fiesta sau Clio 3 care se invart tot pe-acolo, ca pretz si cu dotari asemanatoare...
G e o r g e
e urata cu spume masina aia .
dupa mine nu merita .
DORU
Incearca o vizita la un dealer VW si consulta doar oferta pt Polo Cross, daca masina aceea iti place...
HalbaSus
Citeste articoul ASTA

Sunt perfect de acord cu autorul... e o masina total inutila... si mai e si urata... daca vrei polo mai bine unul normal.
Stefan80241
ok la asta chiar nu ma asteptam, sa-mi fie schimbata parerea atat de rapid... intr-adevar acum uitandu-ma la mai multe poze cu masina respectiva nu mi se mai pare atat de atragatoare cum mi s-a parut prima oara cand am vazut-o pe site-ul oficial, asa ca ma voi reprofila...

avand in vedere ca imi place stilul si aspectul "sporty"... cred ca ma reorientez catre Citroen C3 XTR.. asadar ma voi muta la forumul respectiv...

mersi pt sfaturi!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.