Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Iluminare CD-Player Octavia 2
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
Catalin72745
Salut,

Am o mica problema. La un moment dat am remarcat ca nu mi se aprinde backlight-ul la cd-player (stream) si nici butoanele. Tot ce se aprinde este inelul din jurul butonului de volum. mentionez ca am aprinse farurile.
Acum...intrebarea stupida.....ar trebui sa se aprinda parca....nu? Eu chiar nu mai tin minte daca se aprindeau...dar parca da. Acum mi se pare deranjant. E vreo setare? E ceva ce imi scapa mie?

Mersi
Catalin72745
Ok, observ ca multi citesc topicul...dar nu raspunde nimeni. Macar spuneti-mi daca se aprinde display-ul + butoanele la radio cand aprindeti farurile.
Lucian72846
Da , trebuie sa se aprinda !
Cristian-330
QUOTE(Catalin72745)
Ok, observ ca multi citesc topicul...dar nu raspunde nimeni. Macar spuneti-mi daca se aprinde display-ul + butoanele la radio cand aprindeti farurile.


Mai omule...gandeste-te si tu ca poate multi care citesc nu au Skoda 1/2...sau inca nu le-au venit masinile.... :coffee: drunk.gif
Catalin72745
"Mai omule"....sa stii ca la asta ma gandeam cand am spus ca multi citesc si nu raspunde nimeni smile.gif Nu am fost catusi de iritat. Chiar ma gandeam ... unde sunt cei care au octavia 2?...cred ca au plecat in vacanta. Nici o clipa nu m-am gandit ca nu vor sa raspunda. ... so.....chill man! wink.gif
Lucian72846
Problema cred ca era alta . Daca se aprinde sau nu display-ul la RCD , nicidecum cine si cati citesc topicul .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.