Help - Search - Members - Calendar
Full Version: de ce nu ma pot loga?
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Am nick-ul OaneA4 si nu ma pot loga! Care sa fie problema?
G e o r g e
te loghezi cu adresa de email + parola . merge garantat .
Cand incerc sa ma loghez imi apare ca OaneA4 nu a fost creat, dar formularul l-am completat acum 5 zile
G e o r g e
ti-a venit email de confirmare ? ai dat click pe linkul din email ?
Am dat click
CRG
eu nu ma pot loga niciodata cand intru prin mozilla firefox. Dar merge intotdeauna prin IE.
G e o r g e
eu ma dau doar prin firefox ... si nici o problema smile.gif
HalbaSus
si eu folosesc doar firefox si nu am probleme
OaneA4
Eu nu ma pot loga nici cu firefox nici cu IE. Scrie ca emailul meu inca nu a fost creat!
S O R I N
Oane ti ai luat A4 si esti smecher acum???? tongue.gif

Lasa l naiba de logat ca nu ti trebuie tie forum de masini...... biggrin.gif

Sper ca nu te ai suparat.... beer.gif


( cunostinte vechi)
Da mi-am luat A4 si acum vreau sa aflu mai multe detalii...........
Si apropo... nu ma supar asa usor. Dar totusi de ce nu ma pot loga?
Da mi-am luat A4 si acum vreau sa aflu mai multe detalii...........
Si apropo... nu ma supar asa usor. Dar totusi de ce nu ma pot loga?
OaneA4
Cat trebuie sa mai astept pana mi se creaza si mie email-ul OaneA4@masini.ro?
blush.gif
HalbaSus
dar de ce vrei tu e-mail ?
trebuie sa te loghezi pe forum... nu in alta parte.
OaneA4
Pai si cum trebuie sa procedez ca sa ma pot loga pe forum?
HalbaSus
Intrii pe forum, dai click pe autentificare, bagi adresa ta de e-mail (spre exemplu blablab@yahoo.com) si parola si gata...
OaneA4
Tot nu ma pot loga. Scrie ca am introdus un nume de utilizator gresit sau inactiv
oaneA4
Cand ma pot conecta ca m-am saturat incercand si fara niciun rezultat?
madalina
Pe prima pagina a siteului te poti loga?

Ce adresa de mail ai folosit la inscriere? Pe aceeasi o uitlizezi si pentru a te loga!

Trimite datele la ciprian@masini.ro! Doar el te poate ajuta!
oaneA4
Pe prima pagina ma pot loga dar cand vreau sa intru pe forum si incerc sa ma loghez, scrie ca am introdus un nume de utilizator care nu e activ. Ce trebuie sa fac?
OaneA4
Am reusit sa ma loghez. Va multumesc pt ajutor smile.gif
James Kilowatt
Acum nu reusesc eu sa ma mai loghez... pot intra doar de pe un singur calculator unde sunt logat automat.
Daca incerc de la celalalt, dupa ce bag mailul si parola nu se intampla nimic. Nu ma logheaza, nu spune ca am bagat ceva gresit, absolut nimic....
cica exista deja
Salut!

E chiar ENERVANT ... am epuizat toate e-mailurile disponibile... si dupa ce ca nu merge, in cazul in care vreau sa repet procedura imi mai si spune ca mailurile folosite de mine la inregistrare sunt asociate altui utilizator (probabil celalalt eu care nu are probleme in a intra pe forum dar care nu exista) :bash: nici o problema, rabdare avem, facem 1000 de adrese pe yahoo...

Unde gresesc? -> ma inregistrez, primesc e-mail cu activarea contului, il "activez" imediat (deci in mai putin de 96 de ore), ma baga in pagina "contul meu" unde as putea sa-mi modific datele de contact... si atat. pentru forum imi cere logare, bag nume utilizator reprezentat de e-mailul unde am primit mesajul pentru activarea contului, apoi parola aleasa cand am completat formularul si primesc mesajul:"ati introdus nume de utilizator incorect sau parola gresita".

numele de utilizator fiind adresa de e-mail unde primesc linkul pentru activare nu are cum sa fie gresit, iar parola e de exemplu 3333333 (sapte cifre de acelasi fel) deci iar nu e gresita.

mare pacat si dezamagire... singurul forum in care nu ma pot loga... si chiar aveam de discutat (am doua masini)...

ce se poate face?

drum bun!
madalina
Poti trimite un mail la ciprian@masini.ro si te va ajuta! Poti da numele userului aici si in privat poti da si adresa de mail a ta pe acre vrei contul!
j o k e r
Se pare ca am rezolvat singur.

Postez totusi cum, poata o sa mai ajute pe cineva. Dupa activarea contului, m-am logat introducand la rubrica utilizator NU e-mailul (pentru ca in cazul meu nu a functionat) CI numele pe care l-am ales cand am completat formularul de inregistrare. Numele l-am gasit in sectiunea Membri, cautand dupa data inregistratrii.

Acum e catch-ul: desi nume utilizator am ales joker vad ca a fost alocat joker81353 (probabil or fi mai multi jokeri!). blush.gif

Cu joker81353 si parola aleasa am reusit sa ma loghez.

Multumesc oricum Madalinei... :wave:
yeotamara97
Nu vreau să trăiesc pentru totdeauna, pentru că știu că voi trăi în zadar https://cleaningservicescedarrapids.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.